Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Chaten, hogy ismerkedjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chaten, hogy ismerkedjek, miket írjak eleinte? 24F

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
kezdetnek megteszi egy szia :)
2012. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te boci egy igazi értelmiség vagy! Már rég óta figyellek!
2012. dec. 29. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
jahhj. Ha így tudsz oltani nehogy már chaten beégj...
2012. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó segits kérlek! xD
2012. dec. 29. 21:30
 5/9 anonim válasza:
hol lakik, mi a hobbija, mit szeret csinálni szabadidejében, milyen filmeket szeret, milyen zenét hallgat, tanul még vagy már dolgozik, mivel foglalkozik, a többi meg majd jön magától :)
2012. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már évek óta nem chateltem idegenekkel így megkopott a chatikettem. Annak idején (én is 24 vok.) még szokás volt leírni a paráidat (mmint paraméter) magasság súly hajszín, meg amit még fonos volna közölni magadról. Erre jobb helyeken hasonló válasz jön. Ebből már lehet "táplálkozni".

Magas vagy?! Biztos sportolsz valamit!

Vörös hajad van?! Biztos erős egyéniség vagy!

30kg vagy vasággyal? Egészséges életmódot fojtatsz?!

130kg vagy? Vidám természet lehetsz?

...

mindegy mit ír simán el lehet vele kezdeni egy beszélgetést (azért ennyire ne sarkalatosan mint a példákban) ;)

Az elején amúgy is tisztelet körök vannak, ez szimpla kérdezz felelek bő nyálra eresztve. Azért sok mulya p**sa van így nem feltétlen lesz osztatlan sikered, de ez ne tántorítson el.

2012. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó!
2012. dec. 29. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy,mintha élőben ismerkednél. Szerintem 1szerűbb személyesen ismerkedni.Miért nem azt teszed?
2012. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szióka szeri pussz. b*szni tudsz?
2013. jan. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!