Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, hogy 15 évesen még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 15 évesen még soha nem csókolóztam, sőt, még nem is randiztam?

Figyelt kérdés

Igazából eddig nem tűnt volna úgy, hogy ciki lenne. Viszont a barátnőim nagy részének már van, vagy legalább volt pasija, itt meg olvasom, hogy 12-13 évesen valaki már nemi életet él.

Későn érőnek is gondoltam már magam emiatt, de az eléggé furcsa lenne, mivel még anno 11 évesen jött meg és ugyanúgy eléggé korán kezdődött a többi pubertási fejlődés. (Ezt lehet, hogy kicsit hülyén írtam, ezért bocsánat)



2012. dec. 30. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsit sem ciki.
2012. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én minyá 19 vagyok és ilyen szinten közöm nem volt a nőkhöz. De leszarom, majd jön ha jönnie kell.
2012. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a ciki hogy ezt így gondolod.
2012. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Majd jön minden, ha jönnie kell.
2012. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Egyáltalán nem!

Az a ciki, hogy így gondolod, meg hogy a tiniribiket veszed alapul! Mondd, miért hasonlítgatod magad azokhoz a ribikhez, akik már 12-13 évesen megd*gatják magukat?...

2012. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok, és egyáltalán nem bánom. Nem azért, mert nem lett volna rá jelentkező, sőt... Hanem mert nem siettetem, majd ha érzem, hogy az a pasi kell majd akkor... nem vagyok az a típus akinek csak azért van pasija hogy ne legyen egyedül. Egyedül is jól érzem magam a bőrömben, nem halok bele, ha mondjuk 1-2 év múlva lesz barátom :))) Mert gondoljunk bele, ha lesz barátom sem akarok a nyakára mászni... ugyan olyan önálló szeretnék maradni és nem azt hogy rátelepszünk egymásra és megöljük azt az időt is, amit együtt töltünk.


Szóval, ne aggódj :))

2012. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát,csak magammal tudok példáulozni,nálam a szerelmi élet ilyen 16-7 évesen,középiskolásan kezdődött,és 1 éve fejeződött be,mert az óta nincs senkim.Még soha nem kellettek a ribancok,rendes és kedves ember vagyok,de mostanában kerül a szerelem.Lehet el kéne mászkálni itthonról,vagy ilyesmi.Na mindegy.Szerintem akkor pasizz,ha neked jól esik,nincs évekhez kötve.
2012. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ciki-e? Ha te nem érzed annak akkor nem az! Én sem csókolóztam még sose, pedig idősebb vagyok picit mint te, mégsem érzem, hogy ez bármiféle hátránnyal járna.
2012. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen csókolóztam először és 17 évesen vesztettem el a szüzességem. 18/N
2012. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok de én nem érzem cikinek:)
2012. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!