Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, hogy 15 évesen még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 15 évesen még soha nem csókolóztam, sőt, még nem is randiztam?

Figyelt kérdés

Igazából eddig nem tűnt volna úgy, hogy ciki lenne. Viszont a barátnőim nagy részének már van, vagy legalább volt pasija, itt meg olvasom, hogy 12-13 évesen valaki már nemi életet él.

Későn érőnek is gondoltam már magam emiatt, de az eléggé furcsa lenne, mivel még anno 11 évesen jött meg és ugyanúgy eléggé korán kezdődött a többi pubertási fejlődés. (Ezt lehet, hogy kicsit hülyén írtam, ezért bocsánat)



2012. dec. 30. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék milyen lány lehetsz.
2012. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok és most van az első barátom , de egyáltalán nem ciki :) 2 hónapja vagyunk együtt :))

Ha nem róla lenne szó akkor tuti még most sem lenne senkim , mert nem az a lényeg hogy legyen valaki....

2013. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én is 15 éves vagyok, én sem jártam még senkivel se. Nagyon hülyén fog hangzani, de lett volna rá esélyem, csak azokat a fiúkat nem szerettem, így nem akartam szívatni őket :( Jelenleg inkább a tanulásra koncentrálok :D de meg is van az eredménye :) a régió legjobb gimnáziumába járok szeptembertől és már van egy középfokú nyelvvizsgám és készülök a következőre ...
2013. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, volt valami sikerélmény a kérdés kiírása óta?
2019. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!