Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha itt írok valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha itt írok valakinek privátban ismerkedős levelet?

Figyelt kérdés
Lányok ti szoktatok az ilyen levelekre válaszolni? Vagy nyomi dolog?
2012. dec. 30. 17:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

14-es vagyok

Én is csak alátámasztani tudom, azt, miszerint egy kulturált levélre igenis fognak válaszolni:D

Bár mielőtt találkozik vki az illetővel, nem árt képet cserélni, sajna erre utólag jöttem rá. Persze nem külső számít meg stb, de ha nem jön be az illető... De nem bántam meg, érdekes volt megismerni:)

2012. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jah meg egyszer egy kérdésre hajnali 5-kor válaszoltam,erre rám írt valaki,hogy (szószerint) "helo,vagy",csak annyit válaszoltam,hogy "Bocsi,de pasi vagyok".
2012. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Meg miért ne? Szerintem nem gáz. Van hogy az embernek egy válaszból szimpatikus a másik és megakarja ismerni, ez nem gáz. Lehet életed szerelmét találod meg itt. Ha meg nem válaszol akkor sincs semmi, úgysem ismer.:D
2012. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ezekszerint én mindig normális leveleket írok mert nekem mindig válaszoltak :D
2013. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!