Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha a lányok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a lányok nem kezdeményeznek nálam, attól még lehet, hogy tetszem valakinek, lehetek én is helyes srác?

Figyelt kérdés
Van egy haverom facebook-on, aki nem is egyszer írta már, hogy nála maguktól jönnek oda a lányok, például, amikor átment boltba vagy, amikor a strandon volt.
2012. dec. 9. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz...hozzám sem jönnek oda de a fülembe jut hogy ennek meg annak bejövök meg helyesnek tart...kérdezősködik utánam stb.Ha a csaj magátol odamegy akkor egy macsó vagy, vagy nagyon bejössz neki.
2012. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon jól kell kinézni, h a lányok maguktól odamenjenek hozzád. Ha kezdeményezel, de mindig minden lány elutasít, na akkor vagy ronda.
2012. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős eset, nálam is jöttek párszor, de persze nem azok akikre vártam, és aztán nekem volt rossz érzésem belőle hogy nemet kellett mondanom. Meg persze a lányok elpletykálják, hogy óóó-úúúú ez olyan durva, szemembe mondta, hogy nem megy igy meg ugy... és aztán már nemet fog mondani neked az is, aki amugy igent mondott volna.
2012. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz ;D
2012. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kép :)
2012. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem pár éve volt, hogy egy lány mondta menjek már vele és akkor tudtam emg, hogy bejövök a barátnőjének, aki annyira félénk volt, hogy végül is nem lett semmi köztünk, de egész úton hallottam a buszon, hogy rólam beszélgetnek, nevetgéltek hátul. Elég fura, hogy azóta egy lány sem keresett meg vagy jelezte volna személyesen, hogy bejövök neki, kezdek attól tartani, hogy megcsúnyultam az évek alatt. :S
2012. dec. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!