Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy alacsony, kis testsúlyú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony, kis testsúlyú, nehezen hízó, gyors anyagcseréjű srácnak mégis hány kilót kéne felszednie, hogy ne érezze magát egy esélytlen senkinek a lányok előtt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egy senki vagyok és nem is látom értelmét annak, hogy lányokat szólítsak le, hiszen annyi nagy darab két méteres tag van, biztos minden lány a nagy tömegű, magas srácokra bukik. Ebben van valami, de én még a tőlem alacsonyabb lányoknál sem látom értelmét a próbálkozásnak és ez szerintem már nem normális.
2013. jan. 1. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
annyit, hogy ne ÉREZZE magát egy esélytelen senkinek a lányok előtt
2013. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bino ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, számomra ijesztőek az izomagy srácok. Nem kell ,hogy 2m legyél meg 100kg a belső sokkal fontosabb. Nekem a normális méretekkel rendelkező srácok jönnek be.
2013. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, ha a fiú vékony, sőt talán az jobban bejön:) L/16
2013. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fünof ***** válasza:
kezdj el gyúrni. ha eredményt akarsz igenis szánj rá időt a küldősdre
2013. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. szard le, hány kiló vagy és inkább az erényeidre koncentrálj. Több lesz az önbizalmad.

2. ha az előbbi nem megy, akkor bizony megfelelő étrend + edzés szükségeltetik.


A lényeg, hogy legyél arányos, ne azt nézd, hogy mennyit nyomsz a mérlegen.

2013. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tyler913 ***** válasza:

Hiába vagy két méteres és izmos,ha nem tudsz a nőkkel bánni. Szóval a külső az csak egy dolog. De ha úgy érzed,az előnytelen adottságaid visszatartanak,akkor változtass!


[link]

2013. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6

szteroiddal bármi elérhető, csak bírja pénzzel

2013. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tyler913 ***** válasza:
Most akar az ember valamit,vagy nem akar valamit?:) Amúgy cucc nélkül is fel lehet szedni annyit,hogy ne érezze magát valaki kicsinek.
2013. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!