Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj fbon ismerősőm. Nagyon aranyos, visszafogot, nem ez a plázap*csa fajta. És szívesen ráírnék, de nem tudom hogy kezdjek neki. Valami ötlet?
2013. jan. 1. 13:26
 1/6 fünof ***** válasza:

Szia, mi a helyzet?

miylen a suli? stb. érdeklődj iránta és ha látsz egy kis lelkesedést benne, akkor hívd el valahova kávézni vagy valami

2013. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.
2013. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel most van január elseje mázlid van. Kívánj neki boldog új évet, kérdezd meg ,hogy volt-e vmerre bulizni stb... :)
2013. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ird le neki az igazat:Szia,nemmertem rádirni,ezért feltettem a GYAK.hu-ra hogy hogyan kezdeményezzek nálad,sajnos a válasszok töbnyire nemtetszettek ezért gondoltam kitárom előtted a szivem és elmondom mekkora lúzer vagyok.

Ha megsajnáltál irj vissza,köszi. ;*

2013. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az újévvel indíthatsz, hol volt, mit csinált, aztán áttérhetsz mád témákra, suli, barátok, család, spot, hobbi, mit szeret/mit nem, ilyenek. De ha szeretnéd, hogy legyen ebből valami, szerintem hívd el egy cukrázdába, vagy moziba, az irogatást nem fogja komolyan venni.
2013. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is, az attól függ, hogy miért ismerősöd? Mert pl. ha egy iskolába jártok vagy egy munkahelyen dolgoztok, akkor egyszerűbb lenne személyesen beszélgetni vele.

Amennyiben csak úgy ismerősöd, hogy igazából nem is ismered személyesen (sokan vannak, akik így is visszaigazolják a másikat), akkor viszont egyszerűen csak írj neki annyit, hogy "Szia! Nagyon szimpatikusnak találtalak, ezért összeszedtem a bátorságom és szeretném megkérdezni, hogy van-e kedved beszélgetni velem?"

Erre biztosan megtudod a választ, hogy igen vagy nem. Igen válasz esetén már csak rajtad múlik. 30N

2013. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!