Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról a szituációról, ha egy srác, akit ismertek, vagy megismertek felajánlaná nektek, hogy alárendeli magát nektek, és szívesen lenne úgymond szolga módban?

Figyelt kérdés
Megoszlanak erről a témáról a vélemények, igazából hölgyek véleményére, válaszára lennék kíváncsi,hogy ki tudná ezt elképzelni, kinek imponálna ez, kinek nem

2013. jan. 1. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
nekem nem jön be a papucs szerep 21L
2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem,hogy a pasidként lenne úgymond szolga szerepben hanem csak úgy alapból... így értettem :)
2013. jan. 1. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék. Jöhetnél takarítani.. ha gondolod, még ütlek is közben. Még levetkőznöd sem kell.
2013. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ha van kedved erről beszélni, és ismerkedni, akkor én is benne vagyok. hm?
2013. jan. 1. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem dumálni akarok, hanem takarítanom kéne, de rühellem. Gyere el, és kitakarítasz. Csicska! Ja, ablakot is mosni kell.
2013. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nézd, én kulturáltan, és normálisan szívesen beszélgetnék erről veled, legalább megtudnám,hogy te ezt a dolgot valóban eltudnád e képzelni, illetve,hogy ki vagy :)
2013. jan. 1. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el tudnám képzelni. Azért írtam.


A rabszolgával nem kell udvariaskodni.

2013. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Félre értettél! Persze,hogy egy ilyen szituba nem kell! És én is benne lennék, de azért kíváncsi lennék kivagy, egy kicsit megismerni téged. Nem tudunk msnen? vagy valami más formában is beszélni?
2013. jan. 1. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kéne egy ilyen nő!


egy pasi

2013. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

bemutatnám a barátomnak, de a korházi számlát nem fizetem,

kevés attól undorítobbat tudok elképzelni mint amikor egy pasi képtelen férfiként viselkedni

2013. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!