Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Viszonzatlan szerelem. Megőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem. Megőrülök! Nem bírom tovább, mit tegyek? /lent/

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy mit érzek iránta. De azt hiszem, szeretem. 18 éves vagyok, és beleszerettem az egyik fiú barátomba, aki most 20 éves. Van barátnője, aki szerencsére nem nagyon a társaságunk része. A barátnőjével összeköltöztek nem olyan régen. Úgy 3 hónapja. Azt mondják, hogy nagyon szeretik egymást. Egyszerűen megőrülök, óriási fájdalom ez nekem. Nem tudok mit tenni, nem tudom elfelejteni őt, akármennyire is szeretném. Most mit tegyek? Ez megy lassan 1 éve. Ami fura, hogy a barátnőjével rövid idő után költöztek össze, alig voltak együtt 7-8 hónapja. Amikor rosszban voltak, mindig hozzám jött, és tanácsot kért. Azt szeretném, hogy boldog legyen, így amit tudtam segítettem neki..... Lehet betegesnek tűnök de tudom, hogy szép lánynak tart, tetszem neki..viszont azt is tudom, hogy nem tekint úgy rám (mert minek is tekintene hiszen boldog:) ) Most jutottam el odáig, hogy írjak ide, és tanácsot kérjek mivel a minap elmentünk szórakozni és mindenáron meg szerette volna hálálni nekem a sok segítséget, hogy összehoz az egyik ismerősével. Láttam a szemében, hogy mennyire boldog lenne, ha legalább megismernénk jobban egymást a sráccal. Mesélt előttem vicces történeteket annak a srácnak. Majdnem, hogy beajánlott... ekkor már nem bírtam és teljesen kibuktam. legalább 3x voltam az ottani mosdóban rendbe rakni magam. Majd hazajöttem. Egyszerűen nem bírom. Mit tehetnék? "Majd az idő mindent begyógyít"-ban nem hiszek. Egy éve megy ez. Kérem, értelmes válaszokat ha lehet :)) 18/L
2013. jan. 1. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha szép lassan leépíted és elhanyagolod őt, és keresel más barátokat, ennyi a történet.
2013. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem beszélsz vele, elkerülöd (letörlöd minden közösségi oldalról is) ha lehet.


Vagy vársz még 20-30 évet rá és rájössz hogy megöregedtél és már senkinek sem kellesz.


Én az 1. opciót ajánlom :/

2013. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt már megtettem, alig találkozunk már egymással. De majdnem mindig felhív, hogy hogy vagyok, találkozni szeretne meg ilyenek. Rengetegszer mondtam azt, hogy nem értek rá mert ide-oda megyek más emberekkel. De arra mindig azt mondta: Jólvan, rendben! Érezd jól magad, majd hívlak! És hív is..:)
2013. jan. 1. 18:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, ez így kb olyan, mint a csajoknál a Friendzone :D


Ellenőrizget, hívogat, veled van akár egész nap, de este mégis más várja az ágyban. Építsd le teljesen, csak így léphetsz túl.

2013. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mondd el neki barátok vagytok meg fogja érteni :) mondd meg hogy emiatt szeretnél kicsit távolságot tartani :) ne aggódj nem harapja le a fejed lehet kicsit szomorú lesz de az is csak azért mert fél hogy elveszít de akkor is neked jobb ha nem beszéltek aztán ismerkedj nem kell mindenkivel összejönni de új embereket ismerj meg és ha találtál valakit akit szeretsz és akkor vedd fel vele a kapcsolatot és folytassátok :D (hasonló eset volt velem is ha érdekel írhatsz és elmesélem)
2013. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azon gondolkozom, hogy amikor át szeretne jönni este mozizni egyet, megmondom neki, hogy Szeretem.... és tudom, hogy ő a barátnőjét szereti. De szenvedek, és eddig bírtam. Megkérem, hogy ne találkozzunk többet, ne hívjuk egymást...

Ez fájna nekem a legjobban..de azt hiszem meg kell tennem. Mert ha csak úgy elkezdem leépíteni még jobban keresne, hogy miért hanyagolom el. A másik meg az, hogy szeretném, hogy tudja... :/

2013. jan. 1. 18:24
 7/10 anonim válasza:
Én hasonló helyzetbe vagyok már 2éve.És nem az idő egyáltalán nem old meg semmit,csak további reményeket táplál a semmiért.Szerintem próbáld meg egy kicsit hanyagolni őt és csak barátként tekinteni rá.Ha elmondanád neki az igazat azzal csak magadat aláznád meg hidd el tapasztalat)Tudom hogy nem könyü de ha továbra is vársz rá akkor saját mádtól húzod az időt.
2013. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.... de még nem menne.... bolond vagyok :(
2013. jan. 1. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,ez borzasztóan rossz érzés tud lenni,ugyanebben a helyzetben voltam. Tavaly nyáron,egy olyan barátommal lógtam nagyon sokat együtt,aki lezárt egy éves kapcsolatot..Együtt mentünk erre-arra,beszélgettünk,volt,hogy társasággal több éjszakát együtt töltüttünk,majd a végén elmentünk aludni,egész reggelig ölelve.Én szinte teljesen odalettem érte(neki is tetszettem,szép lánynak tartott,ezt más mondta nekem)de egyik nap hazajött vidékről a volt barátnője aki felkereste,és onnantól vége volt mindennek.Visszament hozzá,de engem továbbra is nagyon jó barátnak tekintett,és szintén tőlem kért tanácsot.Majdnem megszakadt a szivem,és lehet érezte is,hogy fáj nekem.Majd közös társaság miatt,találkoztunk is,hogy jött a barátnője is.Ott én is többször kimentem pityeregni ahol senki se látott.Elakartam mondani neki,hogy legalább nekem könnyebb legyen,hogy legalább kimondjam magamból neki ezt az egészet,de nem tettem...Majd több hónapra rá,megismertem a mostani barátomat.A fiú azóta már többször szétment avval a barátnőjével,de jelengleg megint együtt vannak.Ugy hiszem,tovább lépne a fiú,de a a lány egyszerűen borzalmasan tud hatni rá(Hallottam mástól)
2013. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Soha nem szerettem volna ezt megtapasztalni. Életem eddigi legrosszabb élménye.
2013. jan. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!