Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem lesz pasim? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz pasim? Miért olyanok akarnak járni velem, akiket nem szeretek viszont? És akit én szeretek miért küld el?

Figyelt kérdés
Nem volt még pasim. Kikosaraztam màr pàr taplòt. Nem tettem magasra a lècet, ne monjàtok azt. De akik eddig pròbálkoztak (kb 3-4 ember) az vagy csak meg akart fektetni, vagy agyatlan bunkò volt, vagy egyszerüen nem voltam belè szerelmes (ès nyilvàn szerelemböl akarok valakivel jàrni). Akit meg èn szeretek vagy nem szeret, vagy nem tudom mit érez. Soha nem lesz pasim?
2012. febr. 24. 19:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
16L
2012. febr. 24. 19:42
 2/16 anonim ***** válasza:
soha
2012. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Csokasi-a81 ***** válasza:
még fiatal vagy... várd ki az igazit, lehet 2 nap, lehet, hogy 2-3 év de eljön... inkább legyél türelmes, mint egy idtának add a szüzességed...
2012. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hogyne lenne, ne szórakozz. te csinálod jól, hogy nem vágod magad hanyatt mindenki előtt..

18.f

2012. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy rakás költői kérdés..

Figyelj.. Rajtad múlik minden...

2012. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
de én
2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Cellulitis és abscessus lelki bajod van!
2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

tipikus tini felfogás hogy uristen soha nem lesz pasid...

van aki 50 évesen találja meg az igazit miért kel neked már 16 évesen pasi?nekem voltak kb 2 hétig tartottak mert mindegyik dobott. mert mind komolytalanok voltak és persze felnött fejjel belátom egy rohadt közös vonás nem volt bennünk csak jo pasi volt én meg jo csaj azt kész. volt néhány smaci és ennyi. ezektöl örülj ha megkiméled magad.

2012. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem elég ritka az, hogy valakibe már a járás előtt beleszeretsz. legalábbis nekem eddig egy több éves kapcsolatom volt, és ott csak a járás közben lettem szerelmes, előtte csak tetszett, meg vonzódtam hozzá, meg nagyon kedveltem.


de egyébként 16 évesen még előtted az élet, nem késtél le semmiről. nem kell olyannal összejönnöd, akit nem tartasz magadhoz megfelelőnek.

2012. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy, engem is eluatsítanál, pedig én azért jó pasinak számítok, de a nőknek senki nem elég jó, nem vagyok filmsztár kategória, de ha te ilyet akarsz sosem lesz pasid, 16 éves lányként be kéne érned egy átlagos sráccal.
2012. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!