Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az kínos hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az kínos hogy ha a lány magasabb a fiúnál 6 cm-el?

Figyelt kérdés
Fiúktól és Lányoktól is szeretném kérdezni, hogy ők bevállalnák-e. Az a bizonyos magasabb lány én vagyok, és a fiú azt mondta, hogy ő nem szeretne nála magasabb lánnyal járni. Mind ketten 15 évesek vagyunk. Szerintem nem olyan nagy ez a magasságkülönbség, viszont megfordult bennem elég sokszor hogy ezzel akar engem lerázni, és ha nem lenne ez a 6 cm köztünk, akkor is lenne valami kifogása. Mit gondoltok?
2013. jan. 1. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem nem gáz, ismerek olyan párost, ahol a csaj 190 körül van, a fiő meg 170 cm :D a válláig ér, de évek óta együttvannak és imádják egymást :)
2013. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
a fiú még nőni fog.
2013. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. ezt biztató volt hallani :)
2013. jan. 1. 19:20
 4/8 A kérdező kommentje:
főleg az elsőt, de a második is igaz :D
2013. jan. 1. 19:21
 5/8 anonim válasza:

Nézd, ha tényleg kedveled a srácot, meg jó vele lógni, megtaláltátok a közös hangot, akkor nem gáz. Egyáltalán. Anyám mindig azt mondta, hogy "nem jó magas sráccal smárolni , mert kitöröd a nyakad..."

:D xD

2013. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se kínos...
2013. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Az lenne a kínos, ha a lány p*cse lenne hosszabb 6 cm-el, mint a fiúé.
2013. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szeretem a magascsajokat de nálam is az van, hogy csak addig jó (max) akkora mint én. Viszont ha magasabb... áh.. gáz, de ha szereti akkor ez van! Ha nekem 6 cm magasabb csajom lenne és totálisan belelennék zugva akkoris feljönne mindig, hogy bazzeg', magasabb nálam :(
2013. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!