Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magas lányoknak is csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas lányoknak is csak a náluk 10-20 centivel magasabb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy a 180 cm feletti lányoknak, akikből egyre több van a fiatalok között, szintén csak a magasabb pasik jönnek be?

A modern éhezés nélküli világban minden generáció magasabbra nő a szüleinél.

Ha egy ilyen párnak (pl. 185 cm lány, 200 cm fiú) gyereke lesz, és ez a gyerek lány, elképzelhető, hogy ő mondjuk 200 cm-re nő. Neki is a minimum 220 cm magas pasik kellenek majd? Nem abnorális egy bizonyos határon túl a magasság?

Szerintem logikus volna, ha a magas lányok inkább alacsonyabb pasit válasszanak, hogy a gyerekük "normális" méretű legyen...



2012. dec. 4. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Most reklámozod magad?
2012. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem reklámozom magam. Pasi vagyok (177 cm), és kíváncsi lettem, mert egyre több nagyon magas lányt látok a fiatalok között.
2012. dec. 4. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Altalaban a magas lanyoknak az is eleg ha a fiu vele egyforma magas, de van amelyiket nem is erdekli a tema. Gondold el ha csak a nagyon magasakat nezi, mennyi minosegi alanyt dobna el magatol, csak magassagi alapon... ok is osztonosen tudjak, hogy ez nem er annyit. Csak az alacsony lanyok szeretik a magas pasikat, tobbnyire a kissebrendusegi komplexusaik miatt, tisztelet a kivetelnek. Ez az en tapasztalatom, de meg lehet cafolni.
2012. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Végülis van benne igazság, mondjuk én 157cm vagyok.:D
2012. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék egy 180 cm feletti lány véleményére is.

Vajon van itt ilyen? Vagy valaki, aki ismeri egy ilyen magas lány váleményét a kérdésben? :)

2012. dec. 4. 19:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy 185 cm-es lány, aki kb. 70-80 Kg, szintén nála nagyobb magasabb pasira vágyik, aki meg tudja védeni, és akire fel tud nézni? :D
2012. dec. 4. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 160 vagyok. A barátom pedig 167. Az se zavarna,ha annyi lenne,mint én.De kisebb ne legyen. :)
2012. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

A nagyon magas és széles nőknek ált. kicsi, nyüzüge férje szokott lenni aki amolyan tipikus papucs és náluk ha van erőszak akkor az női oldalon történik, mikor csávókám jön haza az "itatóból" és kapja a sallereket a sodrófával :D


Egyik osztálytársam mutterje volt asszem 2 méter magas :D

2012. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
180 cm-es lány vagyok. És igen tényleg olyan párt keresek, aki legalább 8 cm-rel magasabb nálam. Azt vettem észre, hogy még a velem egy magas férfiak sem keltik fel az érdeklődésemet, legyenek bármilyen helyesek, értelmesek, kedvesek. Rájuk csak jó barátként tudok gondolni. Párnak szerintem ösztönösen magasabb férfit keresünk, legalábbis nálam így működik. Mostanában már egész jól megbarátkoztam a magasságommal, de egy magas fiú mellett akkor is jobban érzem magam, nem én tornyosulok fölé. Ez a másik ok.
2013. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!