Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kijelentette, hogy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijelentette, hogy nem akar komoly kapcsolatot, de csak szexelni és így kihasználni sem. Most mégis arra utalgat, hogy legyen szex. Ha lefekszem vele, elérhetem, hogy több alkalomtól kötődjön és szerelem legyen?

Figyelt kérdés
4-5 hónapja tart az ismerkedés, de csak közös bulizás, csók. Az elején elmondta, hogy most neki nem fér bele komoly dolog és azt is, hogy nem akar csak szexelni és így kihasználni. De most már utalgat rá, hogy azért mégis lehetne szex... Nagyon egymásra vagyunk kattanva. Így arra gondoltam, ha többször együtt vagyunk, akkor kötődni fog előbb-utóbb. Neki is fontos lehet a szex egy kapcsolatban, addig egyáltalán hogy akarhatna komolyat, ha nem is ismerjük egymást ilyen téren? Vagy ezzel csak mentegetem...?
2013. jan. 1. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha azt hajtogatja, hogy nem akar komoly folytatást, akkor szerintem csak szexre kellesz
2013. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt egyszer mondta még a legelején az egésznek, de ennek ellenére keres 3-4 naponta, ja érdekesség, hogy mindig csak SMS-ben...
2013. jan. 1. 20:18
 3/21 anonim ***** válasza:

Igen előfordulhat, hogy több alkalom után kötődjön hozzád.

Ha azt kapja amit egy nőtől szeretne kapni, akkor minden bizonnyal...

2013. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
VAGY attól leszek érdekes, ha távol tartom magam, felszívódom és azért sem adom oda magam? De miért akarnám, hogy komolyan gondolja, hiszen fogalma sincs milyen együtt a szex, az pedig ugye fontos.... Jajj, túl sok kérdés ez így, de nem tudok dönteni. Én 30/N, ő 33/F.
2013. jan. 1. 20:22
 5/21 anonim ***** válasza:
Kell valaki, aki néhanapján üresen tartja a tökét, a kötődés nem ettől fog kialakulni.
2013. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Attól marha érdekes leszel, ha felszívódsz...

:DDD

2013. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem a fentieket, en nagyon szeretnem, ha ebből több lenne. Es igen, hallottam mar olyat hasonlo esetre, ha érezte egy férfi, h a nő távolodik, akkor összekapta magát. Jo lenne ha erkeznenek igazi, segítő válaszok.
2013. jan. 1. 22:03
 8/21 A kérdező kommentje:
Arra értettem, h most nem kiosztásra van szükségem, anélkül is szomorit a helyzet... ;(
2013. jan. 1. 22:05
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem tudunk komoly segítséggel szolgálni.

Ilyen esetben tanácsot sem lehet adni, mert ha a pasi nem akar csak szexet, akkor úgyis az lesz amit a pasi akar.

Minden rajtad áll, ha belemész szexeltek és lehet, hogy meg tudod magad vele kedveltetni annyira, hogy több is legyen belőle, de lehet hogy nem.

Ha távol tartod magadtól az egyértelmű utalás arra, hogy nem akarsz egy ilyen lehetőségbe belemenni, ezért felhagy azzal, hogy téged győzködjön...

Ennél többet nem lehet neked segíteni.

Ha képes vagy arra, hogy olyan élményt nyújts neki szexuálisan, hogy visszamenjen hozzád, akkor van esélyed, de itt mindent latba kell vetni. Viszont ez azzal is járhat, hogy továbbra sem akar mást a szexen kívül, te meg többet adsz, mint szeretnél... Bár, ha szereted, akkor nincs min kiakadnod.

2013. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de a kiirt kerdesedbol nekem az jott le, h tini vagy. De aztan lattam,h irtad kesobb, h 30 eves es nagyon meglepodtem rajta.

Mar azon nevettem, h 3-4 naponta keres sms-ben. Hat nekem ebbol nem az tunnik ki, h annyira keresne a tarsasagod, mert akkor naponta keresne es nem csak sms-be, hanem szemelyesen is. Szoval ez alatt a 4-5 honap alatt hanyszor taliztatok? 4-5 szor? Vagy kevesebbszer?

Szerintem felejtsd el a sracot, csak szexre kellenel neki semmi masra. Az meg hogy lefekszel vele es ugy akarod magadhoz kotni, annak nagyon kicsi a lehetosege. Ha egy 33 eves pasi nem akar komoly kapcsolatot, az tuti,h azt jelenti, h nem tetszel neki, de baratnak es szexre jo lennel. Ha nincs lo ,jo a szamar is alapon. Lehet, h nyersen fogalmazok, de ez igy van. Nekem gyermekkoromtol kezdve sok fiu jobaratom van es nekem elmondanak mindent a no ugyeikrol, szoval hallottam jo par cifra tortenetet. Szerintem jobb lenne, ha eltolnad magadtol es keresnel egy rendes pasit akivel boldog lehetnel.

Hidd el ha lefekszel vele, csak magadnak artasz. O kihasznal, te meg majd nem tudsz mit tenni. Boldogtalan leszek. 30 evesen lehetnel mar erettebb gondolkodasu. De persze felolem azt csinalsz, amit akarsz. En csak elmondtam a velemenyem.

2013. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!