Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SRÁCOK! A 16 éves lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! A 16 éves lányokat még kislányoknak tekintitek vagy már fiatal nőnek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van rá esélyem hogy ilyen idős koromban valaki komoly kapcsolatot akarjon tőlem, vagy még mindenki csak rövid tini szerelmet vár el egy 16 éves lánytól??Lesz komoly kapcsolatom?Vagy még várnom kéne rá??(Szőke,kék szemű csaj vagyok) Tavaly voltam egy Pszichológusnál aki azt mondta hogy sokkal komolyabban gondolkodom mint a korombeliek. Azt mondta h, körübelül én lelkileg és agyilag egy 19 évesnek felelek meg.

2012. ápr. 8. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
kislany
2012. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Az mindegy hogy a pszichologus mit mondott az nem változtat azon a tényen hogy TE csak 16 éves vagy és igen azt kislánynak nézzük még !
2012. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

ha éretteb , én szivesen összejönnék egy korodbelivel

20F

2012. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
ovisnak
2012. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
se nem kislany, se nem fiatal no. tini lany!
2012. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Túlkomplikálod az egészet. Ha szőke kék szemű vagy akkor, hogyan lehet, hogy egy komoly fiú sem próbálkozik be nálad? Ilyen adottságokkal bőven válogathatsz. Testileg is 16- nak nézel ki?

Itt valami nem stimmel. Szóval mi is a teljes igazság?

2012. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Határeset
2012. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
99%-ukra igaz, h lelkileg kislányok, testileg fiatal nők. Ebből következik, h nem jönnék össze egy 16 évessel, de szexre jó lenne.
2012. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én általában fordítva tapasztaltam. 18 vagyok és úgy látom legtöbbször hogy a 16 évesek nem akarnak komoly kapcsolatot, ezért is nem veszik őket komolyan. Ha nekem tetszik egy olyan idős lány mint te és szeretne komoly kapcsolatot én benne lennék.
2012. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mai 16 évesek megpróbálnak idősebbnek látszani gyakran el is érik és ettől lesznek kislányosak. Ne akarjatok már most felnőni. 16 évesen tekinthető egy lány nőnek, de attól még nem az. Az hogy érett vagy pozitív, de úgy legyél érett hogy képes vagy belátni hogy még gyerek vagy :) Én hamarosan 18 leszek és még mindig gyereknek érzem magam és sokáig így is szeretnék érezni. Ez nem azt jelenti hogy úgy is viselkedem mint egy idióta óvodás, hanem hogy belátom a korlátaimat. Én még nem vagyok dolgozó ember, nem foglalkozom a pénzel stb a szüleim eltartanak még, jól érezem magam a haverokkal és tanulok (már amikor XD) Éljen a gyerekkor és a szabadság, függetlenség!
2012. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!