Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség van egy csaj akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség van egy csaj akit elhívtam randira vagy, hogyis mondjam és csak akkor jön ha a barátnője is mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elhívtam randira vagy nem tudom ,hogy mondjam találkozok vele és azt mondta ,hogy ha nem baj ,hogy a legjobb barátnője is jön mert előtte nincsen titkolni valója.

Szóval ezt ,hogy oldjam meg ,hogy magára a csajra is figyejlek meg a barátnője se haragudjon meg?

De azért lássa a csaj ,hogy ő a fontos !:D



2013. jan. 2. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen az már,hogy a randira is viszi a barátnőjét?Majd amikor esetleg szexre kerül a sor,akkor is viszi magával?Elég érdekes a csaj az tuti...
2013. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első, gondolj bele... Te is örülnél ha vinné a szexre is a barátnőjét. (abban az esetben legalábbis ha pasi vagy... :D)

Amúgy meg mond meg neki kérdező, hogy ez egy randi ahová nem szokás barátnőket cipelni. Vagy egyáltalán ne törődj a barátnővel, ugyanis téged nem ő érdekel, őt nem te hívtad.

Persze ha még gyerekek vagytok akkor megérthető hogy fél a lány és ezért viszi...

2013. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kicsit félénk,de szerinten a következőre egyedül jön.
2013. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,köszönöm:D Ha meg gyerek,akkor ne randizzon,nekem olyan furcsa,hogy egy ilyenre elviszi a barátnőt is,így nem tudja a srác rendesen megismerni őt,mert ketten lesznek és nem olyan bensőséges az egész,nekem se tetszene ha randira a pasi hozná valami haverját
2013. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megmondanám hogy vagy egyedül jön, vagy isten áldja. Nem a barátnője érdekel, s randi lenne nem baráti találkozó, oda meg nem való 3. fél.
2013. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát én sorrendben ezeket tudnám javasolni: megkérded egyik haverodat, hogy menjen el és foglalja le a másik csajt, ha te úgy érzed, hogy nem tudnál mindkettőjükkel "ellenni"; vagy elmentek 3asban és szépen eltötitek az időt; vagy ha van vér a pucádban akkor megmondod a csajnak, hogy "oké, h nincs titkolni valója, de randira 2en szoktak menni és fura lenne nekem"
2013. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vidd el a barátnőjébek az egyik haverod, hogy szórakoztassa!
2013. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért akarja vinni a barátnőjét, mert még nem áll készen a randizásra. Kb 14 év körül lehettek, nem? Jól mondják az előzök, vidd el te is a haverodat, és ha 4esben feloldódott a csaj, legyetek külön
2013. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Haver, a hármas 1+1 lányos randi a csajozási kézikönyv közepén van kb.

Király kis szituációkat lehet teremteni, hiszen "fel tudod használni" a barátnőjét a randin. Úgy értem, hogy sokkal jobban tudsz különbségeket, meg kontrasztokat állítani ha ott van valaki, jobban tudod érzékeltetni, hogy neked Ő kell, ő szebb, ő okosabb, jobb fej stb.

Még jól is kijöhetsz a dologból ;)

2013. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én 13 ő is 13 és azt mondta hozzak valami haveromat csak akit szeretném ,hogy jöljön nem jön pedig a másik csaj se csúnya csak neki megvan csaja szóval nem tudom ebböl ,hogy jöljek ki de vasárnap lesz szal segitsetek nagyon fontos !^^

A másik csaj meg az akart vele ösze hozni hozzá tenném :D

2013. jan. 2. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!