Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mit akar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar ez a lány? Katt részletekért

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lánnyal, csak úgy berobbant az életembe és mindenben olyan, amilyet elképzeltem magamnak. Nagyon azonosak a nézeteink a világgal kapcsolatban és jól megértjük egymást. Eleinte sokat találkoztunk heti 2-3x is, mentünk ide-oda, elég hamar felvetette azt is, hogy hozzám is mehetnénk (egyedül lakok). Nekem sajnos nem volt jó az az időpont, de utána nemsokkal már nálam voltunk, sütöttünk meg minden. Aztán elkezdtünk telefonon írogatni egymásnak nagyon sokat. A nagyon sok alatt azt értem, hogy brutálisan sokat, most visszanéztem és 11 ezer üzenetet váltottunk kb. 1,5 hónap alatt. És innentől kezdve egyre kevesebbet találkoztunk, mert vhogy soha nem jött össze, hiába hívtam (az ő részéről legalábbis). Ami érdekes, hogy ezek után meg még többet írogatunk egymásnak, ő konkrétan mindent megkérdez egy napommal kapcsolatban, MINDEN NAP, pl. mikor kelek, mit eszek, mit hallgatok éppen, egyszóval mindent. Kezdtem unni, hogy ezen a szinten rekedt meg a dolog, ezért megírtam neki, hogy tulajdonképpen mit is akar ő, mert nekem "lány barát" nem kell, azt mondta, hogy ő sem barátkozni szeretne. Rokonok is kérdezték, hogy van-e alakulóban vmi, ezt viccből megírtam neki is, mire azt mondta, hogy hát még iugyan mondjam csak azt, hogy még szép, hogy van alakulóban. Ez volt kb. másfél hete, de a helyzet azóta sem változott. Rengeteget ír, de valahogy nem találkozunk. Saját bevallása szerint baromi lusta, ami egyébként tényleg igaz, de nem mentség. Én ott tartok már, hogy elegem van és csak félvállról írok neki vissza, ami rosszul is esik neki. MOST AKKOR MI VAN? (elnézést a regényért)

2013. jan. 2. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor menj el hozzá te, ha ő nem akar menni. meg szólj neki, hogy bazz találkozni is kéne és élőben megbeszélni a dolgokat
2013. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, h vagy találkoztok vagy vége. Ha kellesz neki akkor észbekap ha nem akkor nem.
2013. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah, menj el hozzá te. Mondjuk szerintem az már nem jó jel, ha egy nő kimozdulni is lusta.
2013. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már-már beteges mennyiségű üzi. Egész nap mást sem csináltatok? :D Tali nélkül nincs értelme. Kérdezd meg tőle mi a baj, mert elcseszett kifogás a lustaság. Akit szeretek azért félkómásan is felkelek 2 nap alvás nélkül...
2013. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát csak azért is eleve hozzám jöttünk, mert én egyedül lakok és baromira unom az agyam általában, ő meg nagy családban él, ezért kényelmesebb itt, főleg h kb 15 percnyire lakik tömegközlekedéssel.


Hópihe: maximálisan igazad van, bár mi még nem jöttünk össze, tehát, hogy szeret-e vagy sem azért az még nem világos.

2013. jan. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!