Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet több egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet több egy fiú-lány barátságból idővel ha alapvetően a 2 fél tetszik egymásnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
jóhogy csak valakinek kezdeményezni kell hozzá...:)
2013. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül.Miért ne?!Csak éreztesd vele,hogy számodra több mint barát.Ja igen,és ne mond,hogy szereted,éreztesd.Legyél figyelmes,érdeklödö és engedd őt beszélni.Nem kivánok sok sikert mert nincs rá szükséged.Tudod,tűrelem rózsát terem.Na most már ne itt olvasgass,menj és lépj a tettek mezejére.
2013. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy suliba kerültem egy lánnyal és összebarátkoztam vele. Barátként nagyon jó fej volt, őszintén lehetett beszélni vele bármiről. Egyszer tudtomra adta hogy én tetszem neki, és én is bevallottam hogy ő is nekem :) Onnantól ment minden.

Szerintem egy barátság nagyon jó alapja egy későbbi párkapcsolatnak, mert először kicsit más oldalról ismerjük meg egymást.


Bele se merek gondolni abba hogy mi lenne ha elveszíteném. Ő a legjobb barátom és a csajom egyben :)

2013. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Hacsak nem hülyék :)
2013. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!