Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel már hónapok ota találkozgatunk és nagyon joba vagyunk és már 4napja van köztünk valami, nem szexre gondolok. Vajon szerelmet is érez?

Figyelt kérdés
azt mondja szeret velem lenni és szeret velem csokolozni.. és kérdezte hogy ha szerelmes lennék belé elmondanám e és aztmondtam nem.. és eléggé lesulytotta és aztmondta butlennék ha nem mondanám el.. de mért érdekli? ö érezhet valamit?
2008. dec. 29. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted?
2008. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
több mint valószínű, hogy kíváncsi volt te mit érzel, és így hogy nem mondtad el biztos rosszul esett neki (nekem is rosszul esne). Szerintem hívd el 1 talira és mondd el neki mit is érzel valójában iránta(ha szerelmes vagy) és ha érez vmit irántad ő is kitárja a szívét:D szorítok nektek,sok sikert !
2008. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az elsö válaszolonak annyithogy azért kérdeztem mert nem tudom mit gondoljak..


amugy köszönöm aranyosvagy :)

2008. dec. 29. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem teljesen világos, szerintem tisztázd le magadban az érzéseidet, és aztán oszd meg vele minden gondolatodat a témával kapcsolatban. De az első és legfontosabb, hogy magadban tisztázd le a dolgokat!
2008. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!