Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Nem akarom megbántani. Találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Voltam házibuliban baráti társasággal. Kavartam egy csajjal, akit én nem ismertem korábban. Elég részegek voltunk. Mondtam neki ezt meg azt, hogy mennyire tetszik meg, hogy találkozni akarok vele, ezért a számát is elkértem. Vele aludtam (nem volt szex) és még reggel is megcsókolt, tehát ő sem felejtette el, hogy mi volt este. Úgy váltunk el, hogy majd keressük egymást. Én viszont nem szeretnék kapcsolatot, most próbálom túltenni magam az előzőn. Teljesen zavarodott vagyok. Úgy gondoltam, hogy csak magammal fogok foglalkozni, kavarok, aki megtetszik, aztán annyi, de nekem ez nem megy ilyen könnyen, következmények nélkül. Ezek után nem tudom csak úgy elfelejteni. Taplónak érezném magam, ha még csak nem is beszélnék vele. Nem akarom megbántani. Mit csináljak? Találkozzunk és úgy beszéljem meg vele? 17/F
2013. jan. 3. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kb. ezt megírod neki, amit itt megfogalmaztál, akkor kizárt hogy megharagudjon.
2013. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szinte szó szerint ugyanígy jártam én is, csak én voltam a lány.


Velem eljött randikra, és utána közölte, hogy nem fog menni, ex miatt.


Hát most úgy erősen kabbef.szom hangulatom van, szóval inkább még az elején mondd meg neki, hogy részedről ez nem megy, mert te még nem zártad le, vagy akármi, de nem és ne is keresd és pont.


Így lesz jobb, tényleg.

2013. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, lehet igazatok van. :) Azért még várom a véleményeket.
2013. jan. 3. 15:08
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak az is baj, hogy még én sem tudom, mit is akarok, mert mi van akkor, ha később megbánom, hogy elszalasztottam, de mi van, ha találkozok vele és mégse... Akkor az meg olyan, mintha játszottam volna vele, amit meg nem szeretnék. :S

Túl sokat rágódok ezen. :/

2013. jan. 3. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérj bocsánatot.
2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sokat rágódhatsz ezen. Pedig elképzelhető, hogy pontosan ugyanabba a dilemmába került a lány is, mint te, és ő sem akar kapcsolatot, nem? Szerintem nyugodtan hívd el valahova, ne randira, csak annyit mondj, dumálni. Aztán megbeszélhetitek a dolgot, az is lehet, hogy józanul rájössz, tök jó fej, és tudni fogod, mit akarsz. Ha meg nem, barátok még mindig lehettek, ha kedvelitek egymást, csak nem annyira, hogy ebből kapcsolat legyen.
2013. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet minden kedves válaszolónak! Ritka rendes emberek vagytok. :)
2013. jan. 3. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Randizaatok,még párat,nem olyan komoly még a dolog. aztán ha tényleg nem illetek össze,mond el neki,hogy nem megy.
2013. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!