Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja hogy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja hogy nem akar megbántani, aztán szándékossan azt teszi?

Figyelt kérdés

tetszik egy srác(nem vagyunk eggyütt) nemrégóta ismerem eléggé jóba voltunk,nagyon sokat beszélgettünk,de 2 napja már nem igazán.. 2 napja még azt mondta hogy akit szeret az nem bántja meg, és engem nem akar, szóval nyugodtan szóljak neki ha van valami.. erre tegnap kb elöttem flörtölt egy csajjal, meg félóránként írt vissza ami nkm nagyon sz.rul esett és utána énis kicsit bunkóbb voltam vele (nem annyira.. ) aztán már nem is írt.. utána megírtam neki hogy bocsi hogy bunkó voltam, megse nézte, közbe meg ott postolgatott fb-n és fent volt elég sokáig szóval szándékossan nem nézte meg.. és most nemrég írt vissza, amikor már ugyanugy korábban fentvolt.. aztse tudom hogy egyáltalán mit akar tőlem.. vagy ha azt mondja hogy nem akar megbántani akkor miért jó ez neki??!

én L

Ő 21F


2012. dec. 23. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem érdekled igazán, ne zaklasd!
2012. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!