Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megérdemeltem amit mondott? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem amit mondott? 14L

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút szilveszterkor. ( az egész sztori szilveszterkor történt,csak most gondoltam megkérdezlek titeket) egész este de tényleg 20-24 óráig vele beszélgettem . tök komoly dolgokrol beszélgettünk szoval nem arrol szolt a beszélgetés hogy röhögcsélek. mondta hogy milyen jó hogy én ilyen lány vagyok,bólolgatott,mondta hogy örül amiért nem adom magam könnyen stb. nem tudta hàny èves vagyok csak a nevemet ès azt melyik vàrosrèszben lakok. olyan 23:55kor bevalottam hogy csak 14 vagyok . teljesen kiakadt. elkezdett kb. 100 ember elött orditozni velem hogy milyen egy kis fiatal p.csa vagyok,egy hülye kis csitri,nem is èrti hogy àlhatott velen szoba stb.èn kb. sirva fakadtam ès nem azért mert le p.csàzott hanem mert a kor volt a fontos. ne hidjètek hogy èn az az èrzelmes tini làny vagyok,nem vagyok az ! ne arra gondoljatok mint a facebookos idèzetek hogy "jajj nem a kor szàmit,a szerelem fontosabb" . egyszerüen sz.rul esett hogy mielött tudta hány éves vagyok simán elbeszélgettünk. megérdemeltem a leoltást? 14/L 18/F
2013. jan. 3. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen durván talán nem, de ha belegondolok, hasonló helyzetben egyszer én is kiakadtam pöttyet.
2013. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez azért durva volt tőle. Nem.



14/f

2013. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Komplikato ***** válasza:
100%

Elég ciki rá nézve ...

Érdekes. ismertem egy párocskát, már 4 hónapja együtt jártak, amikor a 18 éves hölgy rájött a srác nem kicsit füllentett és csak 14 éves. De ők együtt maradtak. :D

2013. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a bevallottad hogy 14 éves vagy mondat olyan fura, mintha előtte titkoltad volna... Sztem emiatt ordítozni egyébként teljesen felesleges, szóval nem érdemelted meg.
2013. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
veled egy idős vagyok,legjobb fiúbarátom 23 ... mintha 18 évesen olyan öreg róka lenne... pff,szánalmas,am meg nincs igaza
2013. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez totál szükségtelen volt részéről, jobb is, hogy ilyen hamar kiderült, mekkora idióta, mi lett volna, ha később derül ki a korod, felpofoz? -.- Egyébként, szerintem más esetben sem kell elmondanod a korodat, az más, ha mondjuk egy harmincas pasas nézne huszonévesnek, de ilyen kis 18 évesekkel? Ugyan már.
2013. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én sem akadtam volna ki. Miért is tettem volna, főleg úgy, hogy addig nem kerül szóba a korod? Ha meg komoly dolgokról is beszélgetünk, a korod egyáltalán nem érdekelne :)
2013. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

szerintem a kor nem számít, a helyesírás... na az már igen!

egyébként megérdemelte mindkettőtök, neked előbb kellett volna mondani, neki előbb kellett volna kérdezni.

most, hogy leordított legalább már kiderült róla, hogy egy gyíkarc.

2013. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez hol történt? :D Lehet ugyanott voltunk... :D
2013. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azért ordított,mert csak meg akart fektetni,de amikopr kiderült,hogy illegális lenne, elvesztegetett időnek tűnt neki a beszélgetés.
2013. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!