Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira igent mondott de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira igent mondott de aztán lehetetlen megbeszélni vele egy időpontot. Szerinted mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Kérdem egy csajtól akivel szoktam néha találkozni suliban, hogy eljönnél velem pizzázni? Azt mondja igen, benne van a dologban. Mikor pedig az időpontról van szó akkor mindenre nemet mond.

Szombaton ráérsz? - Barátnőimmel leszek

Vasárnap ráérsz? - tanulok egész nap

Hétfő? - tanulok


Most ezek után mit csináljak? Minek mond igen ha nem akar eljönni? Vagy tényleg ennyire elfoglalt lehet?

Nem az lenne az alap, hogy legalább annyit mond, hogy de egyébként pénteken ráérek vagy valami. Semmit nem is mondott én meg nem akartam tovább faggatni, mert már olyan gáz volt a helyzet.

18/F


2012. nov. 23. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem akar megbantani es ezzel szivat..reszvetem..
2012. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát szerintem csak félt megmondani, hogy nem akar menni, és azt hiszi, hogy ezt el lehet így húzogatni, aztán majd elfelejted.

Meg gondolom megbántani sem akar.

Ez a valószínűbb, de persze lehetséges, hogy tényleg elfoglalt. De azért gondold meg, ha annyira tetszenél neki, simán lemondhatná a barátnőzést...

2012. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy ha vasárnap tanul is de egy 2 órát csak lehet szánni a dologra ha tényleg érdeklem.

Nem értem miért nem lehet őszintén megmondani, hogy bocsi de nem szeretnék veled menni.

2012. nov. 23. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mert nem meri. Mert nem akar megbántani. Vagy mert úgy gondolja, hogy azért nem árt, ha ott vagy, ha éppen nem akad más, bár ez utóbbi elég szemétség lenne.
2012. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De az nem megbántás, hogy igent mond, tökre örülök neki aztán meg leszar?

Az a vicc, hogy nem ez az első lány aki ilyen hülye. :(

2012. nov. 23. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy értem, az a megbántás, hogyha azt mondaná, hogy bocsi, de nincs kedvem.

Sajna már én is csináltam ilyet (még régebben), hogy nem mertem elmondani egy srácnak, hogy nem akarok vele találkozni, aztán csak húztam az időpontot, hogy nem érek rá, más dolgom lesz...

Nem bunkóságból csináltam, meg tudom, hogy jobb az őszinteség, csak nekem is rosszul esne, ha valaki visszautasítana.

2012. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
Nincs benne annyi gerinc, h bevallja, h nem akar veled randizni. Tipikus csaj.
2012. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!