Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellemes, romantikus cukrászda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemes, romantikus cukrászda a belvárosban első randira? Ismertek ilyen helyeket?

Figyelt kérdés

Valami diákbarát hely érdekelne, ne ilyen Gerbaud kategóriában gondolkodjatok :D


Másik apró kérdés: azt honnan lehet tudni, hogy adott helyen a pincér hozza-e ki a sütit amit rendelsz étlapról, vagy a helybenfogyasztottat is a pultnál kell kérni?



2013. jan. 3. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik belvárosról beszélsz?
2013. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekel.
2013. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Komplikato ***** válasza:

Figyelj, ez NEM a belváros, de szerintem ennél max. a New York szebb hely:

[link]

Az Üllői úton van. Marha jól néz ki, van galéria is, jó időben ki is lehet ülni a gesztenyefák alá, van bicikli tárolójuk ... és a lényeg, hogy olcsóbb mint egy sima pince cukrászda a 7-ik kerületben. Nem olcsó, 280-340 átlag torta szelet.


És itt pincér hozza ki a sütiket, előtte érdemes kitalálni a pultnál mit kértek.

2013. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Komplikato ***** válasza:
3-as vagyok, átfogalmazom a linkelt hely DRÁGA, de a belvárosi akár gagyi cukrászdáknál még így is OLCSÓBB. Viszont ez egy nagyon tuti hely ennek ellenére is.
2013. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Komplikato ***** válasza:

Viszonyítás képpen ez egy belvárosi hely: [link]

Drágább és szerintem elég klausztrofób. Hangulatos, de annyira nem szép.

2013. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát a 280-as ár a drágától távol van, a sugar shop, ami jó hely és jól néz ki, ott kb 600.
2013. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Budapestről van szó :)


Igazából azért lenne jó ha a belvárosban lenne, mert mire onnan kijutunk a város szélére... Praktikusabb lenne valahol közelebb

2013. jan. 3. 19:05
 8/11 Komplikato ***** válasza:

7-es amit linkeltem az a KÖKI-től (Metro végállomás ugye) kb. 10-15 perc busszal vagy villamossal. És hidd el nekem, hogy megéri oda kimászni mert nyitáskor ott hemzseg egy csomó ember az összes kerületekből, még a budai villanegyedből is onnan viszik a tortákat tucatszám.

Tudok még egy nagyon jó családi cukrászdád, de oda GPS-el se találsz el, oda tényleg fél napos túra, még drágább is(!) de olyan chilis csokitortát adnak, hogy lemész a térképről tőle. ;)

2013. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Komplikato ***** válasza:

Az a KÖKI az Határ út akart lenni csak már kéne egy kávé. :)

Amúgy meg hiába nézegeti az ember az árat, bementek, jót dumáltok, sütiztek, kávéztok (vagy tea) meg egy kis üdítő máris 2 rongy ugrott. De még mindig jobban jöttök ki és jobb móka, mint egy McDönciben két gagyi menüvel. ;)

2013. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tököm akar gyorskajáldába menni. engem csak az zavar, h jobb lenne a belvárosban levőhöz szépen kisétálni, mint bebumlizni oda...
2013. jan. 3. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!