Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn ha ismerkeds...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn ha ismerkedsz, neked 10-ből hányan válaszolnak az első levélre?

Figyelt kérdés
Írd meg légyszi, hogy fiú vagy lány vagy, illetve szerinted jól nézel-e ki! Köszi!

2013. jan. 2. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

fiu vagyok,10böl 2

és abbol 1 ha ir másodszorra is,közepesen nézek ki,viszont! közepesen kinézö csajoknak irok,nem szépségeknek

2013. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10/1 - Fiú - Átlagosnak mondanám magam.
2013. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Panda Péter ***** válasza:
kb 20-25%, szerintem tök átlagosan nézek ki.
2013. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
azt hiszem ez elég gáz a csajokat minösiti,hogy annyi emberség nincs bennük,hogy visszairjanak,azt hiszem ez olyan mintha valakinek köszönünk az utcán és nem köszön vissza
2013. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát, 10-ből 100 ír vissza... éppen ezért én soha senkinek nem küldtem levelet ott. Nem volt képem sem és így is eszméletlen mennyiségű ajánlatot kaptam.

Ne haragudjatok, de energiánk sincs erre mindre válaszolni, valamint nagyon sok olyan válasz érkezik az elutasítás után, hogy bunkó ribancok vagyunk.

Akkor inkább csendben maradok és nincs harag meg cirkusz.

2013. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és szinte mindenki válaszol. Nem vagyok ronda, de semmiextra....
2013. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kezdetben 10-ből max. 1 írt vissza. De akkor még nem raktam fel képet.

A kép szinte csak arra való, hogy legyen. Nem változott a külsőm, de egy idő után 80%-ban válaszoltak.

Szebb vagyok az ördögnél.

2013. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#5 - Mindjárt megsajnállak, azért azoknak lehetne vissza írni, akik normálisan álltak hozzátok. A netes társkereső lányoknak lett kitalálva.
2013. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

És szerinted miből kellene leszűrnöm, hogy ki fog ribancnak nevezni, csak mert elutasítom? Honnan kéne tudnom?

Másrészről honnan lenne nekem időm ennyi levelet megírni?


Neked mivel jobb az, ha azt írom, "bocs, de nem te vagy az, akire vágyom". ?

2013. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván az alfa hímektől ribancozást fogsz kapni, de aki normálisan írja meg a levelet, attól nem igen várható ilyen. Én biztos nem ribancoznék senkit, csak azért mert ő nem szimpatizál velem. Az a válasz is tökéletes, nekem annyi is elég lenne.
2013. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!