Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamilyen oldalt ismertek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamilyen oldalt ismertek, ahol letudnám tesztelni, hogy melyik lánynak jövök be, anélkül, hogy lerondáznának vagy elutasítanának?

Figyelt kérdés
A tököm tele van már, hogy folyton olyan csajokat fogok ki,a kiknek nem vagyok az esete, ha meg igen, akkor ők nem az én eseteim, jó lenne valahogy feltenni képet magamról és, akinek bejövök az rám írna, de nem a társkeresőkre godnoltam, ott sosincs környékbeli és korombeli lány sajnos, már mindet próbáltam.

2013. jan. 3. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

he a teszt az tudod mit jelent azt hogy negatív válaszolakt is tartalmaz

...

boccs a kifejezésért de ilyen sz*rokon felhuzom magam

2013. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] vagy valami hasonlóra gondolsz?
2013. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutyának se kellesz, hiába sírsz itt.
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tyler913 ***** válasza:
Az elutasítás kockázatát nem tudod megkerülni-az benne van a játékban. Egyébként a "nem vagy az esetem" szöveg általában nem a külsődnek szól,ugye tudod?
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig azok a lányok, akik lerondáztak úgy vettem észre az orrommal csesztettek. Sajnos tény, hogy csúnya nagy, vastag orrom van, nem egy szép látvány, de azért vannak, akik meg helyesnek tartottak, volt, aki azt mondta, hogy a nagy orrom férfiassá teszi az arcomat, bár szerintem csak kedveskedni akart.
2013. jan. 3. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
ask.fm a meno manapság XD ott pontoznak
2013. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!