Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok nyitottak az ismeretlen fiúkkal való ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nincs lehetőségem lányok között mozogni, így kénytelen vagyok ismeretlen lányoknál próbálkozni, de eléggé elkeserít, hogy a lányok nagy része nem nyitott az ismerkedésre egy ismeretlen sráccal, pedig nem vagyok egy gyilkos vagy egy bunkó állat, lányoknak fütyülgetős, beszólogatós típus, mindig udvarias és kedves vagyok mindenkivel meg illedelmes, mégsem akarnak velem ismerkedni úgy igazán a lányok, kivéve nagy ritkán.

Mostanság már csak neten szoktam próbálkozni, főleg facebook-on, de ott is ugyanúgy elutasító a lányok nagy része, a többség még választ sem ír, hogy nem szeretne ismerkedni, pedig láttam, hogy elolvasta, amit írtam neki.



2013. jan. 3. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
írj nekem :D xd
2013. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
meg nekem :D
2013. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Hát mert minden pasi kamugép....

És lehet hogy egyébként sem ájulnak el tőled. Idegen csak akkor kavar veled, ha vagy nagyon bejössz neki, vagy nagyon ki van éhezve.

2013. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

ez a dolog engem is érdekel, hisz ugyanezt tapasztalom :/


ha nem ismer a csaj valahonnan, akkor bulihelyen esélyed sincsen. elhajt, még ha be is jössz neki.


neten megint más a helyzet. nekem viszza-visszaírogatnak, kb 60 % ban, de néhány levél után abbamarad az ismerkedés..:/

2013. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nyitott vagyok, írhatsz.:D
2013. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Tudod, ez egy nagyon jó kérdés, mert én is elutasító vagyok ilyen szempontból. Számomra ez kissé "erőltetett". Mármint, amikor valaki rám ír, nyilvánvaló, hogy azért teszi, mert bejövök neki, és ha leállok beszélgetni, akkor valójában nem lehet kötetlenül ismerkedni, hisz mindig ott van a levegőben, hogy ez az egész azért van, mert a másik többet akar. Keresek jobb szót rá ,de nem találok, tényleg olyan erőltetett... nekem szükségem van időre, hogy valakiben megbízzak annyira, hogy megnyíljak, ehhez az kell, hogy az illető előbb barátommá váljon. Az előző és a mstani kapcsolatom is így alakult ki.
2013. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudja egy vadidegen, hogy mindenkivel rendes vagy?
2013. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én is nyitott vagyok az ilyen dolgokra, hisz ha nem ismerkedünk, idegenekkel, ki tudja mit vesztünk, lehet h pont ő a tökéletes pasi :) 21 L
2013. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Patrik24 ***** válasza:
Szerintem meg egy két kivételtől eltekintve a legnagyobb részük nyitott, csak akkor nem ha nem jössz be nekik. Az összes barátnőm így lett, tehát, hogy nem ismertük egymást előtte és közös barátok sem voltak.
2013. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én tudom mit vesztenek.:D

Engem!:D

2013. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!