Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok nyitottak az ismeretlen fiúkkal való ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nincs lehetőségem lányok között mozogni, így kénytelen vagyok ismeretlen lányoknál próbálkozni, de eléggé elkeserít, hogy a lányok nagy része nem nyitott az ismerkedésre egy ismeretlen sráccal, pedig nem vagyok egy gyilkos vagy egy bunkó állat, lányoknak fütyülgetős, beszólogatós típus, mindig udvarias és kedves vagyok mindenkivel meg illedelmes, mégsem akarnak velem ismerkedni úgy igazán a lányok, kivéve nagy ritkán.

Mostanság már csak neten szoktam próbálkozni, főleg facebook-on, de ott is ugyanúgy elutasító a lányok nagy része, a többség még választ sem ír, hogy nem szeretne ismerkedni, pedig láttam, hogy elolvasta, amit írtam neki.



2013. jan. 3. 19:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
"minden pasi kamugép!" :"Ez a legnagyobb hazugság amit az Egyesült Államok fenállása óta hallottam" George Washington
2013. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Így van. Nyitottak, de csak akkor, ha tetszel is nekik. Azért nem reagálnak, mert nem jössz be nekik.
2013. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Facebook-on nem érdemes próbálkozni. A nők többségének valószínű herótja van, hogy mindenféle ismeretlenek írogatnak neki, persze, hogy nem fog válaszolni.

De tudod, a legjobb házastársak is úgy kezdték, hogy valaha teljesen ismeretlenek voltak egymásnak.


Ne szórakozóhelyen, vagy közösségi oldalon próbálkozz, hanem a mindennapi életben. Csak egy példa: ha tetszik a pénztáros lány, mondj neki egy apró bókot vagy csak mosolyogj rá. Aztán később menj úgy a boltba, hogy az ő sorába állj. Aztán megkérdezheted, milyen napja van, stb és ha pozitívan áll hozzád, akkor később pl. mehetsz a műszak végére és meghívhatod valahova. A lényeg, hogy ne legyél tolakodó, csak érdeklődő, azt szeretik a nők. Ha egyből úgy indítasz, hogy "ismerkedjünk", az a frászt hozza a nőkre. Finoman, apránként kell. Ha már nem először lát, jobban hajlik majd rá, hogy beszélgessen veled.

2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13-as: Te férfi vagy? Ez nagyon jó ötlet volt...
2013. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"13-as: Te férfi vagy? Ez nagyon jó ötlet volt..."


Igen és keresztül mentem már az ilyeneken a 30 évem alatt.

2013. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, hogy néha miért zárkózom el az ismeretlenekkel való ismerkedéstől:


Egy idő után, mikor minden ismeretlennek válaszolsz, aki ír mondjuk neked a neten, és őszintén, nem bunkó stílusban megírod neki, hogy nem az eseted, de értékeled, hogy volt "bátorsága" írni és sok sikert kívánsz neki, hogy megtalálja a számára megfelelő csajt csak legyen türelmes ( tehát bíztatod és önbizalmat is adsz neki) és erre a próbálkozó férfiak válaszolnak, hogy hogyan lehetsz ilyen bunkó és elutasító, na akkor már inkább a semmilyen válasz, mert akkor kevesebb az esélye, hogy bunkón is fog írni.


Szóval ezért, bár én más lányok/nők nevében nem beszélek csak a magaméban. 30N

2013. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én egyet értek az elöttem szólóval totálisan.
2013. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonló helyzetben vagyok a kérdezőhöz, azzal a különbséggel, hogy én társkereső oldalakon tapasztalom ugyanezeket a dolgokat! Máshol és máshogyan nekem sincsen lehetőségem ismerkedni, és sajnos túlságosan félénk is vagyok.

A társkereső oldalakon viszont már nem lehet arra hivatkozni, hogy ezek nem ismerkedős oldalak!

Hozzá kell tenni, hogy a fb eleve nem társkereső oldal, és itt ráadásul név alapján keres az ember, egy ismeretlennek pedig valószínűleg nem lehet tudni a nevét. De még ha tudja is az ember a nevét az illetőnek valahonnan, de idegen, tehát nincsenek egymásnak megjelölve, akkor meg lehet, hogy üzenetet sem lehet neki küldeni, mert korlátozva van az információ-hozzáférés, és egyben az üzenetküldés is le van tiltva. Nagyon nehéz eset ez az egész, tehát oda még el is kell jutni, hogy megtalálja valaki a kiszemeltet, és ha szerencséje van, akkor üzenetet lehet neki küldeni. Érdekes dolog tehát, hogy hogyan jut el valaki oda, hogy megtalál egy idegen személyt, és még írni is lehet neki. Mert én gyakran csak a nevet meg egy profilképet látok, még azt sem lehet látni, hogy hány éves, meg hol lakik, nemhogy még írni lehet neki.

De ha már ez megvan valahogy mégis, akkor szerintem tovább kell lépni, és meg kell próbálkozni a lehetőséggel, hátha visszaír az illető valamit. Kicsi az esély rá, de mindent meg kell tenni a siker érdekében, amit csak lehet. Én nem vagyok aktív a fb-n, de ezek a tapasztalataim. Szerintem nagyon sok múlik a szerencsén, és emiatt is írom ezeket a dolgokat. Minden kapcsolat úgy kezdődik, hogy az elején ismeretlenek voltak egymásnak az emberek, a felek, és aztán jön vagy a barátság, vagy rögtön a párkapcsolat. Valahogy meg kellene adni egymásnak az esélyt, nyotottabbnak kellene lenniük az embereknek, hiszen ki tudja, lehet, hogy leendő párját szalasztja el valaki maga előtt, ahogyan már az egyik hsz is utalt rá. Az ismerkedéshez pedig idő kell, és ez nyilvánvalóan csak úgy derülhet ki, hogy ha esélyt ad valaki a másiknak, a kezdeményező félnek, és akkor megbizonyosodhat arról, hogy az illető tényleg jó, kedves ember. Én megértem, hogy bizalmatlanok az emberek, főleg a mai világban, de valamit azért kockáztatni kell. Ha valaki esetleg bunkó módon ír egy illedelmes elutasító levélre, akkor annak már nem kell megint visszaírni. Én nem hiszem, hogy minden fiú, férfi ilyen lenne, aki ír egy normális kezdeményező levelet. Egy elutasító válaszlevélben pedig illene leírni, hogy miért utasítja el valaki az illetőt. Tehát az éremnek két oldala van.

2013. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Részemről(20/L) az a baj, hogy eddig még nem volt olyan "ismerkedő" aki ne akart volna bevágódni nálam. És szerintem álomvilágban él az a férfi, aki azt hiszi, hogy a lányoknak olyan "nyitottak" kell lenniük idegenek csajozós szövegeire. Sok számítógépbe bújó egoista valahogy nem látja be, hogy a "jócsajoktól" természetes az ilyen elutasítás, és hogy rajtuk kívül több száz pasi van a csaj környezetében, így nem lesznek elájulva a közeledésétől.. nekem elég ha EGY(1) valaki közeledik hozzám, és ez ne csak egy elviselhető akárki legyen, aki kivonja magát a szélsőségekből, és ettől azt hiszi, fontos nekem. Vannak ritkán jófej(ismerősök ismerősei) alakok, akik tényleg csak barátkozni akarnak, és akkor azokkal nyitott vagyok.

Erre mondják, hogy: "A személyiségem én vagyok, a viselkedésem attól függ, te ki vagy.."

2013. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában nekem is csak a net maradt az ismerkedésre, pedig terveztem már párszor azt hogy megszólítok egy idegen lányt aki tetszik, de nem igazán van hozzá bátorságom, és nem tudom mit mondhatnék nekik, olyan erőltetettnek érezném. A neten az lehet a baj, hogy személytelen nem biztosak abban ki ül a gép másik oldalán...ha lány lennék én is lehet bizalmatlan lennék.
2013. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!