Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már többször randiztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már többször randiztunk, de még nem próbált megcsókolni a srác, akkor ebből már nem lesz semmi, vagy lehet, hogy neki ilyen a tempója? 21/L

Figyelt kérdés
Egy barátnőm bemutatott egy fiúnak, akivel azóta 3-szor találkoztam kettesben, plusz most a szilvesztert is közös társasággal ünnepeltük (náluk). Helyes és rendes srác, de eddig nem vonzódtam hozzá testileg. Most szilveszterkor rádöbbentem, hogy tetszik és el tudnék vele képzelni akár egy kapcsolatot. Ő eddig nem közeledett felém, nem is történt köztünk semmi. A barátnőim szerint nem hívna randizni ennyiszer, ha nem tetszenék neki. Meg róla tudni kell, hogy nagyon higgadt, nyugodt, nem az a típus, aki ajtóstul ront a házba. Én nem akarok lányként kezdeményezni, mert az a tapasztalatom, hogy az nem vezet jóra. Szóval szerintetek alakulhat ez még? Vagy ha eddig nem történt semmi, akkor már nem is fog?

2013. jan. 1. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyszerü a megoldás: csókold meg te! miért nem kezdeményezel te?
2013. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalatom, hogy ha a lány túlzottan nyomul, akkor nem értékelik a férfiak. Ráadásul meg akarom várni, amíg döntésre jut. Nem tudom, hogy akarja-e. De úgy vélem, hogy ha majd meg akar csókolni, akkor megcsókol. Ő a férfi :)
2013. jan. 1. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
" Helyes és rendes srác, de eddig nem vonzódtam hozzá testileg. " - Lehet hogy ez a reakcióidon is mutatkozott és inkább latolgatta. Ha ennyiszer randizik veled, akkor ő biztos benne lenne. Ha nem, akkor esélyes, hogy már 2. sem lett volna. Én is higgadt/nyugodt vagyok és nem szeretem elsietni a dolgokat, hanem várok a megfelelő pillanatra.
2013. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mi az,hogy ha tulzottan nyomul nem érdeklik a férfiak?

ez baromság, azért mert 1x megprobálod megcsokolni az nem tulzott nyomulás az lenne az ha 1x megprobálnád majd 2x, 3x---stb

2013. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eleve nem tartom jónak, hogy lányként csókot kezdeményezzek.
2013. jan. 1. 17:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ebből nem lesz semmi.
2013. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod a választ miért kérdezed? ;) Amúgy igaza van az előttem lévőknek. Várj még egy kicsit, ha nem, akkor rajtad a sor!
2013. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt, hogy kezdeményezzek-e, hanem hogy ha ő eddig nem kezdeményezett, akkor vajon mik a szándékai. :)

Azért nem akarok kezdeményezni, mert lehet, hogy ő nem akar semmit és ha lesmárolnám, akkor ráerőltetném magam. Ezt meg nem akarom.

2013. jan. 1. 19:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarna semmit,akkor nem találkoztatok volna háromszor.Legalábbis szerintem.

Elképzelhető,hogy nem mer kezdeményezni.

2013. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nem kell lesmárolni csak csókold meg a száját egy alkalmas pillanatban legtutibb. de arra figyelj,hogy ne akkor amikor pont elszívott egy cigit vagy hasonló mert kellemetlenül érezheti majd magát hogy pont nem volt toppon.


30 F

2013. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!