Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gáz ez az "elittars"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ez az "elittars" társkereső, amit mostanában mindenhol nyomatnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mekkora férfi nemiszervség már az, hogy fél órát vesz igénybe, amíg regisztrálsz, utána meg csak akkor láthatod a képeket, ha fizetsz?!
2013. jan. 4. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem gáz, mint a legtöbb reklám, csak a lehúzásról szólnak.
2013. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a pénzlehúzo f_szság mint a többi. Szerintem az E-Párosító leszármazottja, ugyanaz a rendszer.
2013. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz,arra való elsősorban hogy lehúzzák a sok balfszt.A többi csak köret hogy egyétek.
2013. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Eleve társkeresőre regisztrálni gáz, utána meg háborogni a GYK-n, az is gáz. :D
2013. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval regisztráltál :)
2013. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Így szűrik az "elitet" (haha). Aki fizet ilyesmire annak nyilván van lóvéja, ezért a sok burzsoá egymásra talál.


Más kérdés, hogy egy gazdag és sikeres ember mindig könnyebben talál magának társat, mint egy csóró éhenkórász, ezért az egész létjogosultsága kérdéses.

2013. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
A lényege a megkülönböztetés! Elég köcsög egy módja.
2013. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Miért lenne megkülönböztetés?


Diplomások és igényesek.

Szóval aki nem érzi magát igénytelennek, az nyugodt szívvel regisztrálhat. Ha meg annak érzi magát, akkor legyen is megkülönböztetve.

2013. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#7: A Darwin Dating még ennél is durvább. Itt vannak a kizáró okok a regisztrációhoz: [link]
2013. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom miért van ennyi szerencsétlen, rossz indulatú ember itt, hogy mérges erre a társkeresőre.

A mai világban divat lett ócsárolni mindent és égetni.

Én előfizettem, pár napja írtam egy sms-t hogy bontom a szerződést. Visszaírtak, hogy rendben. Ügy elintézve.

Nem értem, mi a baj.


Én azt hiányoltam, hogy a kitöltött kérdéseket nem osztják meg a jó néppel. Nem látom, hogy egyes lányok milyen válaszokat adtak. Így láthatnám milyenek is valójában. A gyerekek száma sem látszik, meg hogy valaki kövér vagy túlsúlyos.

Volt olyan kérdés is, hogy mennyire tartja magát szexuálisan vonzónak. Na pont ezekre a válaszokra lennék kíváncsi.

2013. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!