Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker srácok! Bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker srácok! Bejönne egy ilyen csaj? 17/L

Figyelt kérdés
Barna,hátközépig érő haj,zöld szem.Zenék:Whitesnake,Skid Row,Deep Purple,de a rockon kívül sok mindent meghallgatok pl.Metál,Blues,de akár igényes popzenét is.Viszont a nagy kedvencem a Hard Rock és a Heavy Metál ellentétben a legtöbb pasival :/
2013. jan. 4. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ez alapján döntök. :-)
2013. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Ha kedves vagy, őszinte és intelligens, akkor bejönnél :)
2013. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ne stílus alapján közelítsd meg a dolgot, mert pórul járhatsz:/

én rocker vagyok bőrdszekivel lánccal meg miegymással, és egy kis visszafogott, alteros leányka a barátnőm már jóideje:D

lehetett volna egy szakadt gatyás, láncos, zenekarospólós, rocker csaj is a barátnőm, de rosszul voltam tőle:D


szóval jó esetben nem a stílustól függ babám:)

és amelyik pasi nem szereti a heavy metált vagy legalább nyomokban a klasszikus rockot, akkor ne mondja magát rockernek!:D

2013. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:

És mondd drága, hány kiló is vagy, meg milyen magas?

Mert hülyén néznénk ki, ha a derekadig sem érek.

És azt is jó lenne tudni, hogy hasonlítasz-e Amy Winehousra, és hogy tudsz-e mosolyogni?

2013. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is szeretem ezeket a zenéket, de leginkább a metált féleségeket, nekem bejön:)
2013. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a whitesnake meg a pruple bejön, de a coverdale-t nem dugnám meg, akármekkora forma. egy nőnek a mosolya meg az esze legyen a helyén leginkább, a többi csak utána jön.
2013. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi, nem stílus alapján ítélek, de sajnos sokan ma már igen, mert nem vagyok a tipikus "cicalány".. Egyébként nem az a depis típus vagyok sokat nevetek és nem is szeretnék átkerülni az "emósok" közé,mert én szeretek élni :)
2013. jan. 4. 17:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajajj, de még mennyire! :)
2013. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha kedves vagy meg ilyenek miért ne :)
2013. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddigi bemutatkozásod alapján kellemetes lehetsz!
2013. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!