Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha meglátja a facen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátja a facen, hogy nincsenek barátaim és nem ír nekem senki, akkor egy népszerű srácnak nem fogok tetszeni így?

Figyelt kérdés
csak mert ahogy látom mindenkinek van pár barátja, aki ír a fényképéhez, vagy megosztott dolgaihoz, és így láttam meg, hogy a srácot, akivel alakul valami köztünk, de inkább semmi, szóval rengetegen imádják. én meg majdhogynem magányos vagyok. szóval nem illünk össze, igaz?
2013. jan. 4. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Népszerű srácokkal nem túl jó ötlet kezdeni, mert simán találnak mást az ember helyett.
2013. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

No, az elsővel nem értek egyet, kicsit sem.

Attól, hogy a te képeidhez nem írnak annyian még nem biztos hogy nem illetek össze. És különben is ne máár!!! Egy sz@ros közösségi oldal alapján akarsz megítélni embereket?!

2013. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok népszerű fiú, de ha látom ha egy lány nem a facen van egész nap, hanem csak fel jár néha beszélgetni, de egyébként semmit nem csinál, azt szeretem a legjobban. Valamiért engem jó érzéssel tölt el, hogy nem ott lóg egész nap és nem olyan mint a lányok 95%-a.
2013. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

csak úgy gondolom, hogy a facen látszik, hogy kit mennyire szeretnek, kedvelnek, nálam meg senki.

ez visszataszító tud lenni, nem?

2013. jan. 4. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem ezen múlik, én is jobban örülök, ha nem lóg egész nap rajta... hány éves vagy amúgy?
2013. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
23
2013. jan. 4. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg pláne jó, hogy nem ott töltöd a napodat

Priviben megírod a facedet?:)

2013. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy visszataszító, én külön megtíltom, hogy likeolják a képeimet, mi vagyok én valami aukciós tárgy, hogy majd a szavazatok döntsék el, hogy megfelelő -e vagy nem. Ne érdekeljen ez, ha normális a srác, őt sem fogja.
2013. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fú, nekem bejött egy srác a suliból, természetesen a legmenőbb... ráírtam facen és még csak vissza se írt... (mert ugye kiírj,hogy látta) később derült ki ról, hogy kihasználja a lányokat a volt barátnőjét is csak lefektette aztán dobta, hogy neki más kell... Azóta örülök, hogy nem írt vissza :D


persze ez nem mindenkinél van így.Ő egy 17 éves srác, aki nem tud a menőségével betelni :P

2013. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csak ő nem rossz oldalról népszerű. mindenki szereti, nem használ ki senkit, akivel nem akar sokmindent, azt korrektül közli, stb ő úgy ismert, hogy jól néz ki, edz, ezért a hasonló srácok legjobb spanja, nagyon szociális, mindenki feloldódik körülötte, még egy csúnya lány is szépnek látja magát mellette, stb.

ő így népszerű. jó értelemben.

én meg ugye a szerencsétlen

2013. jan. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!