Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be ha egy ismeretlen, de helyes fiú rátok ír facebookon, hogy ismerkedni szeretne, mert nagyon tetszel neki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
az addig oké, hogy ismerkedni szeretne, de azért ne facebookon ismerkedjünk már, hanem hívjon el. Nem kell azonnal arra gondolni, hogy most menjünk sütizni vagy valami költséges dologra, egy egyszerű séta is megteszi, de szerintem személyesen jobb ezt intézni, mint facebookon, az eléggé személytelen, legalább is számomra az.
2013. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik a gondolat:) szerintem írj rá, kb 2-3 napig irogassatok, amíg jobban megismered, és kideríted kedvel e, aztán hívd el valahova:) ha annyira nem is szeretnél költekezni, egy sima séta is megteszi nekünk.
2013. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel csak akkor van gond, ha több 100km-re vagyto kegymástól. Amúgy az elhívós dolog utána nem lehet rossz ötlet. Nálam pont fordítva volt. A lány hívott már többször is. Már fél éve megígértem, hogy találkozunk, csak az a gond, hogy 130km-re vagyunk egymástól. De hamarosan nyélbe ütjük a dolgot. Ha rajtam múlik, elsőre nem lesz szex.


Egy fiú :)

2013. jan. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön, de csak akkor, ha rövid időn belül személyes találkozóra hív. Ne interneten keresztül kelljen már megismernem...:D


19/L

2013. jan. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a srác, és szingli vagyok, akkor örülök neki. Veszteni nem veszthetsz vele, hajrá! =D
2013. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, persze, hogy elhívom már másnap vagy harmadnap, számomra is unalmas az írogatás személyesen pörgősebb a dolog meg nem egyoldalú :)
2013. jan. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!