Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a cikkemről?

Figyelt kérdés

Kicsit kiborultam amikor írtam... szal ahol sok a nagybetű azt nem kell olyan komolyan venni :D De am minden szó igaz, és a lelkem mélyéről jön.


[link]


(az egyéb tartalmakra rá se rántsatok xd)

19/F



2013. jan. 5. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egész egy kalap... Dühből írtad, de semmi igazságtartalma nincs. Rossz lányoknál próbálkozhattál eddig és az alapján általánosítasz. Remélem azért nem leszel emiatt öngyilkos. Elég lesújtó stílust sikerült megütnöd.
2013. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, amit az első kommentelő írt. Jó sok hülyeséget hordtál össze, én főleg az első kijelentéseden döbbentem meg: "NA MÁR ÉRTEM MIÉRT LESZ DROGOS VALAKI..." a-a, ezek szerint nem érted. No mindegy, valahol ki kell adni a dühödet, de az általánosítás nagy hiba. Nem mindenki olyan, mint amilyennek ábrázolod a "cikkben".
2013. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nem bírtam teljesen végigolvasni, de az elsővel értek egyet


másrészt ez nem cikk, ne hari, de nem nevezheted annak, ez csak egy dühös blogbejegyzés

(hunhentai.... nem mondanám médiafelületnek... :D)

2013. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy még nagyon fiatal vagy. No meg a lányok is, akikkel randiztál.

Én nem hiszek az evolúciós dumákban. Már csak azért sem, mert nemcsak a lányokra jellemző, amit írtál és mondanak sokan. A világ alapvetően elég erőszakos, és ha megfigyeled, a legtöbb ember (korra, nemre való tekintet nélkül) hamar rákattan az üres, erőszakos és valójában semmitmondó dumákra. Ha nem így lenne, nem lennének reklámok sem.

2013. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"SOKADSZORRA tapasztalom ha elkezdek kicsit májerkedni, lekezelő, és kissé bunkó lenni máris BUKNAK RÁM a lányok..."


Tőlem max egy elutasítást kaptál volna. Sosem szerettem a májerkedő, kisfiúkat akik játszák a bunkót. Általános suliban szinte az összes fiú ilyen volt, volt egy két lány aki tettette a rib@ncot nekik , azoknak bejött a viselkedés. Aztán volt egy csoport, mi , akik "jókislányok" voltak. Én mindig is megvettettem azokat a fiúkat, és most is megvetem. Színészkedjetek csak tovább:D. Aki hülye az úgy is megjátsszani fogja magát mindig. Ezek szerint nagyon sz@r közegben lehetsz, és nagyon rossz lányoknál próbálkozhatsz, ha így gondolod, hogy egy lányt csak ezzel lehet felszedni.


"De mi SRÁCOK is felszínes köcsögök vagyunk mert marhára nézzük a külsőt, mi sem tehetünk róla, hogy a szexis fiatal csajok érdekelnek minket, mert kódolva van a génjeinkbe!!!"

Pontosan. Ezek szerint a discos party ingyen rib@ncok után kajtatok akiknek általában csak a külső és a pénz, kocsi a fontos. Ezzel bevallottad, hogy végül is sz@rban turkálsz.

2013. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Lényegében rossz közegben vagy, ennyi az egész. És nem akarsz változtatni rajta, maradj is ott. És legyél állandóan dühös. Túlspirázol mindent, pedig nem kéne. Agyadra ment a párkapcsolatosdi'.

"Kösz, hogy végig olvastad, remélem rájöttél már te is a környezeted egyes törvényszerűségeire, amiket nem a wikipédiáról tudok hanem biztos, és hiteles forrásokból. "

Így van. Tisztában vagyok vele milyen a világ. Viszont az én eszemet nem vette el, és nincs előttem szürke köd, csőlátás, hogy csak ilyen ember lehetek mert akkor így tudok érvényesülni. A tiédet egyenlőre elvette. Tőled függ minden , hogy hogyan látod a dolgokat.


"Az ember egy ösztön lény, érzelmeinket csak ösztönök alakíthatják ki. A kedvesség, szeretet, hűség, önzetlenség, gyengédség önmagában nem vált ki EGYÁLTALÁN SEMMI vonzalmat, ráadásul csak lejjebb helyez a ranglétrán, így csak kihasználják az embert... "

Az alapvető férfiasságra általában. és igazuk van, azt mondják kell az önbizalom és határozott fellépés. Amit én is osztok. Vannak akik ezt úgy értelmezik, és szentül úgy is gondolják, hogy kötelező innentől kezdve bunkónak lenni mert egyes lány rétegeknek az tetszik. Nem hogy sz@rul értelmezitek a dolgokat, de innentől kezdve nincs jobbra, se balra csak egyenes. Csőlátásúak lesztek. Más véleményére sz&rtok, csak a ti szent véleményetek lehet igaz. :)

2013. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsáss, de honnan veszed, hogy minden szó igaz? Legfeljebb szerinted... Sajnos nehézséget okozott komolyan venni az írásodat, (nem csak a temérdek vessző hiba miatt, amire azért oda lehetne figyelni, ha már blogot írsz), de ez a sértődött hangnem végig egyszerűen unalmas. Általában az ember nem annak ad igazat, aki ordítva, toporzékolva közli az igazát, hanem annak, aki higgadtan, jó indoklással teszi ezt. Ha azt szeretnéd, hogy komolyan vegyenek, még csiszolnod kell a stílusodon és a nyelvtani ismereteiden is.
2013. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"SOKADSZORRA tapasztalom ha elkezdek kicsit májerkedni, lekezelő, és kissé bunkó lenni máris BUKNAK RÁM a lányok..."


Ez saját magam érdekében is ki kérem, milyen fajta lányok? Kiegészítheted a dühös blogjegyzetedet még, egy kicsivel, hogy írsz azokról a lányokról.


"De mi SRÁCOK is felszínes köcsögök vagyunk mert marhára nézzük a külsőt, mi sem tehetünk róla, hogy a szexis fiatal csajok érdekelnek minket, mert kódolva van a génjeinkbe!!! "

Akkor azokra a lányokra miért vagy dühös, akik csak az alfahímet akarják? Nem veszed észre mennyire ellentétes vagy magaddal? Elvárod,hogy azért szeressenek végre ami vagy miközben megjátszod magad állandóan, de azért csak a szexis csajokra buksz, viszont őket megveted mert nekik meg szintén a külsőség és a bunkóság a fontos?

Akkor most miért is játszod meg magad? Többnek képzeled magad azoknál, mert valójában rendes vagy legbelül? Vagy nem is olyan nehéz megjátszanod magad? Nem tudom elképzelni tényleg milyen baráti társaságod lehetsz. De ebből úgy sem fogsz tudni kilépni egy könnyen, ha nagyon sokáig benne maradsz. Szakemberhez fordulj szerintem.

2013. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Összegezve;

Kiderül, hogy TE keresed a sz@rt a folyamatosan, nem akarsz rajta változtatni, de csipogsz, hogy milyen nehéz megjátszanod magad(de sajnállak), miközben állítólag legbelül teljesen másmilyen vagy.....


"legbelül KÉPTELEN vagyok elfogadni a Csajok UNDORÍTÓ és MOCSADÉK ízlését!"


Látszólag amit csinálsz te is undorító vagy, mocsadék ízléssel.:D


"Az ember egy ösztön lény, érzelmeinket csak ösztönök alakíthatják ki. A kedvesség, szeretet, hűség, önzetlenség, gyengédség önmagában nem vált ki EGYÁLTALÁN SEMMI vonzalmat, ráadásul csak lejjebb helyez a ranglétrán, így csak kihasználják az embert..."


Erre még annyit mondanék, hogy sok férfi és nő még 30 évesen sincs magával tisztában,egyszerűen nincs önismeretük. Belemászik mindig a legrosszabb párkapcsolatokba és csodálkozik, ha kihasználják őket ha megverik, megcsalják. Nem baj vagy szakítanak és belerohannak egy újabb szv.r párkapcsolatba, amiből mindig vesztesen fognak kijönni. NEM Tudják ,hogy milyen NŐNEK ÉS MILYEN FÉRFINAK LENNI. Mert nem élték/élik át nőiességüket, férfiasságukat! Mert úgy ahogy te kedves kérdező, sz@rul értelmezitek!


"Aki nem hisz nekem olvassa el Bereczkei Tamás - Evolúciós Pszichológia című könyvét, abba van legjobban összefoglalva az egész szociális rendszer pszichológiai szinten, csak kell hozzá vmennyi intelligencia, és előismeret, mert néhol bonyolult lehet."


Nem hiszek neked és nem is fogok.

Én pedig ajánlok egy sokkal igazabb könyvet. DR. Csernus Imre: A nő. És még mielőtt...nem, nem csak nőkről ír benne. Férfiakról is bőven van benne szó.

2013. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Most veszem észre, van egy másik könyve Csernusnak: A férfi..

Akár ezt is elolvashatod, gondolom minden benne van ,hogy te mit értelmeztél nagyon rosszul.

Ha már olvasáshoz adod a fejed, mint a te általad említett könyv, akkor vedd a fáradtságot és kezdj el gyúrni agyra is, ne csak testre. Még fiatal vagy, talán még tudsz változtatni az agyi tévedéseiden.

2013. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!