Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Szerintetek elítélendő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek elítélendő. Ha egy csaj néha benne van egy éjszakás kalandokban? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 19:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Elitélem ha nem velem:D Am semmi baj ezzel.
2012. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Amennyiben az én farkamon pörög, semmi baj...
2012. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el,de nem jönnék össze olyan lánnyal.Ha megtudnám róla,megmondanám neki,hogy útjaink elválnak.
2012. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
eléggé pasi függő. két lehetőség van. vagy még külön tetszik is nekik vagy kifejzetten nem. közép út sztem nem nagyon van. én személy szerint nem nagyon keverednék komoly kapcsolatba lánnyal aki sűrűn benne volt ilyenbe mert jó eséllyel később is előfordulhat na meg önbizalom se az igazi. ugyan akkor nincs benne semmi rossz hisz a nők nek is van igénye és ha fiatalabb vagy akkor pedig ez is egészséges rész hogy később jó döntést tudj hozzni hogy ki az hozzád való férfi hosszabb távra.
2012. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Jól figyeld meg az előző két választ!

Használnak, azután elmondanak mindennek.

Ennek ismeretében dönts.

2012. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nem használnám,mert eleve kapcsolatba se kezdek ilyen nőszemélyekkel.

2012. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Részemről nem. És az a pasi amelyik elvárja hogy a nő kezdeményezzen nála, egy szót ne szóljon. Az egyenjogúság erre is kiterjed.
2012. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítéllek el, egyszerűen most erre vágysz. Ilyen erővel épp úgy el lehetne ítélni azt a pasit is aki éjszakáról éjszakára más más nők ágyában köt ki. De a legtöbbször ettől ő macsó lesz a többi férfi szemében.

Szóval ne aggódj ilyenek miatt, hanem érezd jól magad, és ha neked most erre van szükséged, akkor erre van és kész! Ne mások miatt legyél az aki, hanem önmagad miatt!

2012. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

A fiúknak kell a kihívás, hogy egy lányt megszerezzenek! Ha kavarsz valakivel, akkor egyenesen megadod magad annak a srácnak, sőt mások is látják, hogy ha akarnának se kell érted harcolniuk.


Jótanács, ne kavarj olyanok szeme láttára akik ismernek. Kavarhatsz, csak akkor ez legyen titok ismerőseidnek.

2012. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint elítélendő.Aki ilyenekben benne volt,azokkal nem szívesen kezdenék.
2012. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!