Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal,és mondta hogy mennyünk el bulizni..

De én még soha nem voltam diszkóban..eddig 2szer rúgtam be..(tudtam magamról,csak jól éreztem magam)..

És "félek" elmenni..úgyérzem rosszul érezném ott magam...nem haverokkal mennék,meg elég vékony is vagyok,amit utálok...

Plussz nem akarok másnapos lenni..főleg ha csúnyán berúgok VÉLETLENÜL..

Meg azt sem tudom hogyan kell ott "viselkedni"..nem akarok ülni a bárszékben,és sörözgetni egyedül..mert gondolom a barátnőm nem állna ott mellettem,meg amúgy is mellette van a helyem..

Mit tegyek? Hívjak el valakit?



2013. jan. 5. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Diszkóról nem mondhatok tapasztalatokat, mert én nagyban kerülöm az ilyen helyeket, de... Szilveszterig én se voltam szórakozóhelyeken, gondoltam ez nem nekem való, stb.... de mikor ott voltam, akkor rádöbbentem, hogy én mégis szeretem ezt :D


Szóval tőled függ, de lehet megérne egy próbát.

2013. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem menj el nyugodtan a lánnyal, iszogass de csak annyit amennyitől jól érzed magad és aztán úgy is ellazulsz meg felszabadulsz.
2013. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!