Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randiig eljutni. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahmon kérdése:

Első randiig eljutni. Hogyan lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
15/F vagyok, 9.-es. Megláttam egy 10.-es lányt a sulimban. Barátnőivel nagyon jól elnevetgél, de mikor idegenek is betársulnak oda, vagy hoznak valakit a barátnői, akkor szótlan lesz, nem feltétlenül mosolyog. Észrevettem, hogy nagyon sokszor figyel engem, sőt a villamoson míg ő ült, én vele szemben álltam bő 1 méterre, a barátnője pedig állt mellette. Ő nézett engem, szemeztünk meg minden, és miközben fejjel a barátnőjéhez fordult, közben szemmel akkor is még engem. Suliban bátorságot vettem magamon, aztán leültem a lépcsőfordulóban a lépcsőre. Tudtam hogy abban a szünetben ő mindig ezen a lépcsőn,egy emeletet felmegy. Mikor mellettem lépett fel, megfogtam a kezét és (mivel előtte megkaptam az infót mástól),megkérdeztem tőle,hogy "ugye téged ...-nak hívnak?", nagyon meglepődött, de válaszolt hogy igen, aztán felpattantam, de a kezét nem eresztettem. Majd végül is felsétáltam vele egy emeletet, váltottunk pár szót és ennyi. Minden nap ugyanakkor végzünk, és ugyanarra megyünk haza, de ős sosincs egyedül. Első beszélgetéshez megjátszottam a merész lehetőséget, hogy megragadtam a kezét, de ezek után mi legyen? Nincs olyan alkalom mikor beszélni tudnék vele, a barátnői pedig nem ismernek,így rajtuk keresztül sem juthatok el hozzá. Ahhoz viszont félénk vagyok,hogy olyankor is odamenjek mikor ott vannak a barátnői, illetve azt sem szeretném, hogy az legyen hogy én kevertem rossz helyzetbe, mert utána megkérdezősködjenek, hogy ki volt az a srác. Illetve szeretném elhívni 3-4 beszélgetésnél randira. Budapesten mi a megfelelő hely?

2013. jan. 5. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondanam h ha tudod a nevet akkor ott a facebook(felteve h mindkettotoknek van) ott probalj vele beszelgetni.Nem kell rogton a fontos dolgokra terni beszeljetek kevesbe a temad szerint kapcsolodo dolgokrol,ismerd meg,ismertesd meg vele magad de ne menj az idegeire nem kell minden nap irni es nem mindig ugyanabban az idopontban,tunjon ugy mint aki beszelgetni szeretne egy szimpatikus szemellyel.Ha o is kezdemenyez beszelgetest es ugy erzed eleg kozel kerultetek egymashoz hivd el valahova h beszeljetek szemelyesen is(nem randira) mondjuk egy pizzara,ha eljon es ugy latod jolerezte magat johet a randi(csajtol fuggo a helyszin,elviheted a varba setalni vagy valami szep panoramaju helyre).
2013. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy mit gondolnak rólad a barátnői. Ha megvan akkor a véleményüket formáld olyanra, hogy elfogadjanak (MINT BARÁT) -ez később jól fog jönni és a te esetedben is segít. Ha a barátnői elfogadnak, akkor elrabolhatod a csajt. Hogyan? Például odamész a lányhoz és mondod neki. Elrabolhatlak egy percre? A barátnői úgy is unszolni fogják még ha nem is akarja, de ha meg akarja akkor is nyert ügyed van. Aztán randi és majd meg is húzhatod. Remélem kielégítő volt a válaszom. Ennyi. :)
2013. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!