Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk ki hogy találkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk ki hogy találkozott a barátnőjével/barátjával, és meddig tartott eljutni az első randiig?

Figyelt kérdés
Szoval hogy találkoztatok, meg hogy mennyi ideig tartott mire elmentél vele/elhívott randira... 1 hét 2 nap stb...
2012. máj. 1. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Megláttam egy szórakozóhelyen, ahova egyedül mentem és le sem tudtam venni róla a szemem, de úgy tűnt, észre sem vesz, ezért nagyon szomorú voltam. Aztán három hónap elteltével ismét elmentem egyedül szórakozni és egyszer csak mellettem állt és megkérdezte, hogy "Téged láttalak nyár elején is az XY szórakozóhelyen, ugye?"

Így kezdődött a beszélgetésünk és a kapcsolatunk is, aminek már két éve és imádjuk egymást :-)


30/N

2012. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
chat.hu-n. Mi 3hónapig beszélgettünk előtte, utána találkoztunk. Ennek 2 éve:)
2012. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm mutatott egy képet a jelenlegi barátomról és elkezdtem a sráccal beszélni egy közösségi oldalon. Aztán 4 nap múlva már kezdtem unni, hogy még nem hívott el sehova ezért elhívtam én őt egy nagyobb baráti társasággal egy kalandparkba és onnan már úgy jöttünk ki, hogy egy pár vagyunk. Ennek már 1 éve, és még mindig együtt vagyunk!:)
2012. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fb.n bökdöstük 1mást, sokat cseteltünk, telefonáltunk, a hétvégére megbeszéltünk 1 szórakozóhelyet, ahol találkoztunk... szóval 4 nap:))
2012. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon ismertem meg:D
2012. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!