Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beszélünk szinte mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélünk szinte mindig az az első kérdése gondoltam-e rá a legutóbbi beszélgetés/találkozás óta. Vagy hiányzik-e nekem? 1500 km távolság. Pár személyes találkozás. Vajon érdeklem? Vagy csak híúsági kérdés lenne? Tegnap is felhívott Skypon.

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ha találkoztok, ezt az 1500 km-t valahogy áthidalva, akkor valamennyire érdekled :DD Amúgy honnan tudjuk, te ismered? Boztos hogy hiúsági kérdés is, de teljesen normális értelemben - azt akarja, hogy gondoljon rá, akit kedvel (vagy nem tudom, mit érez)... Aztán te ismered, ne hogy már én mondjam meg...
2012. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát valójában ő helybéli, csak kint dolgozik, de ha hazajön mindig megkeres. Nem feltétlen olyan indokkal hogy csak a szexet akarja, eddig ez nem úgy jött le. Meghát írogat olyanokat hogy hiányzom neki, túl sokat gondol rám, stb. Írásban kiönti a lelkét, skypon mikor élőben lát akkor már jön az hogy ő akarja kiszedni belőlem mi a szitu, mert hogy biztos hiányzik nekem, ilyesmi. Élőben mint az ártatlan kisnyúl megsem mer mukkanni. Igazodjon ki rajta valaki...
2012. nov. 23. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért hol laktok hogy ilyen nagy a távolság? Biztos van a közeledbe még akinek tetszenél. Nem értem miért pont olyanokkal kell ismerkedni aki több ezer kilóméterre lakik. Fel nem fogom
2013. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szard má le!!!
2013. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!