Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért botlok mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért botlok mindig olyan nőkbe, akikkel randizni szeretnék, alternatív zenére buknak? Csak nekem irritáló ez a zenei stílus? Sikeres lehet így egy randi? Kort, nemet írjatok. F/25

Figyelt kérdés

Én annak a híve vagyok, legyen hasonló a zenei stílusunk, mert a randin is miről beszélünk, ha én nem vágom az ő zenéit, ő meg az enyémet?


Az egyik szobatársam anno koleszban Muse mániás volt. Magába fordult alak volt, és nem valami korrekt. Persze ez nem jelenti azt, hogy minden Muse hallgató meg Kispál hallgató felvágná az ereit, de azon túl elvontak. A művésziséget másképp is ki lehet fejezni, apropó, akiket meg ismertem még rajtuk kívül és ezeket hallgatták, valahogy sohasem voltak képben a szerelmi élettel kapcsolatosan :D Biztos követik ezen előadók által zavarosra megfogalmazott dalszövegek tanácsait, mondanivalóját. Én mindent hallgatok, de altert nem. Disco, rock, rnb, blues, electro, minden jöhet, csak valahogy ezek a kockás nadrágot hordó, nyúlós gumis cipős alteros csajok valahogy sosem voltak velem egy nézőponton :D


2013. jan. 6. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát kinek mi....de disco meg electro zenék....pfuj... de ahogy mondtad ezek az alteros csajok nem jönnek be....akk keres a saját izlésednek megfelelőt
2013. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne ilyen stílust képviselő csajokkal randizz... Ugye milyen bonyolult?
2013. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kénytelen leszel megbarátkozni azzal, hogy manapság sokan szeretik az ilyen zenéket. Az, hogy milyen zenét szeret, még nem mond el semmit magáról az emberről. Nem ez a fontos. Én és a párom pl. teljesen más zenéket szeretünk, mégis jól megvagyunk.

Amúgy is, a legtöbb ember elég sokféle zenét szeret, csak találtok olyat, ami mindkettőtöknek tetszik :-)

2013. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de ilyenekbe botlok bele. Az volt a kérdés, hogyan kerülhetném el?
2013. jan. 6. 16:16
 5/12 fospuska ***** válasza:
ne legyen már kizáró ok a zenei ízlés... az én csajom a rockot szereti én meg nem. de 8 éve együtt vagyunk.:)
2013. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

na akk válaszolok: 1 kérdésre:mert nyitott szemmel jársz és megragadsz minden alkalmat (ez igy helyes am)

2.kérdésre:lehet nem csak neked irritálo de sokan szeretik

3.kérdésresikeres lehet...nem csak a zene van a világon..25 évesen meg már lehetne tapasztalatod ebben:P

2013. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem az, de kellemetlen lenne azt meghallgatom csak a kedvéért, amihez semmi közöm lelkileg! :D


Nekem ez a zene kb.


http://www.youtube.com/watch?v=WEUw1t8RcZ0

2013. jan. 6. 16:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyan kerülhetnéd el? Menj plázákba, nézz szét a legmenőbb/legdrágább butikokban - ott biztos nem bukkannak fel alter csajok! :-D
2013. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja meg a tucc-tucc zenét nyomató diszkókban is sikerrel járhatsz!
2013. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatnak attól még lehet jövője, hogy nem egyezik az ízlésetek zenében.

Te tényleg ez alapján választasz párt? :DDDD

2013. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!