Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt, hogy aki...

Miért gondolják azt, hogy aki alternatív stílusú az kapásból nőietlen/retek/igénytelen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
mert sok esetben lenőtt hajfestékkel, pattogó körömlakkal és retkes, foszlott nadrágszárral párosul. nem kötelességszerűen, de a legnagyobb részben így van.
2011. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyakran tényleg azok. A környékünkön elég sok alternatív stílusú lány van.

Lepattogzott körömlakkal járnak, foszlott aljú, bő nadrágokban, lestrapált, szétment cipőkben stb.

Nem nőiesek és nem néznek ki jól.

Kivételek persze mindig lehetnek, de az emberek a nagytöbbség alapján alakítanak ki egy képet.

2011. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alteres csajok nagy része az, legalábbis az én környékemen (gyűrött ingek, pólók, dzsuvás edzőcsuka, méretben nem jó farmer stb.). Mondjuk azt én sem értem, miért kell ennyire sztereotipizálni, mert láttam már nagyon vagány, de egyben nőies, csinos alternatív öltözködésű lányokat is.
2011. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lepattogzott körömlakk meg stb...? ezek teljesen hétköznapi csajoknál ugyanúgy előfordulnak. nem stílustól függ hogy ki igénytelen.
2011. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi az a alternatív stilus?:D bocs az offért.
2011. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pl. goth, rocker, metálos, hc, ilyesmik. Szóval végig van varrva, tele van piercinggel, zöld a haja stb.

Én ismerek elég sok ilyen embert és még többet is foglalkoznak a testápolással meg az öltözködéssel mint egy átlag diszkós. Én nem, nem a tornacipős tini alterra gondolok, hanem a felnőtt, 20-30 év körüli alterosokra.

2011. márc. 2. 07:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
? fogalomzavarban szenvedsz, azok nem alterosok, az alter egy kulon szubkultura, ahogy az altalad felsorolt tobbi stilus is. itt mindenki alternativra ertette a kerdest. szerintem csak nagyon korlatozott emberek gondoljak, hogy aki egy adott szubkulturaba tartozik es aszerint oltozkodik, az mind noietlen, igenytelen. minden stilusban lehet talalni igenyest, igenytelent. persze magyarorszagon igencsak sok a korlatozott ember, igy vegulis ertheto, hogy felmerult a kerdes.
2011. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én senkiről nem gondolok semmit, ha mondjuk piros lakkal van kikenve a körme az nagyon lázba hoz.

Nem nézem olyankor h levan-e pattogva.


Másrészről meg elég ha magáról tudja az illető h ápolt. Ne ruha alapján ítéljenek.


Én sokszor vagyok égett olaj szagú tépett hajam van meg piercingeim és volt h direkt arrébb álltak tőlem mert gondolom nem akarták szagolni a ruhámat.

Amiről nem tehetek mert átveszi a gyár a szagot.

De különben ápolt vagyok és senkinek se bizonygatom mert sz*rok bele.

18/F

2011. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert az alternatív stílust is lehúzzák a 14-15 éves kis sz*rosok. Teljesen elkorcsosult ez is, ebből is egy divat irányzatot csináltak, mint a deszkás stílusból. Ha az emberek meglátnak egy 14 évest, korom feketére kihúzott szemmel, zsíros összeállt hajjal, koszos, rongyos ruhában, egyből beazonosítják valamelyik stílussal és általában az az alter. Én alternatív stílusú vagyok, rendszeresen festem a hajam, tiszta ruhákban járok, ha a körömlakkom már egy mm-es helyen lepattogott, mosom le és festem újra. Nem vagyok igénytelen.
2011. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!