Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az online társkeresésről?

Figyelt kérdés
Szeretném, illetve túlzás, hogy szeretném, de gondolkodom rajta, hogy kipróbálom. Mennyire effektív ez a dolog? Mondhatnátok pár nem fizetős oldalt is :)

2013. jan. 6. 16:28
 1/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok & eddig sokat foglalkoztam másokkal, olyannyira, hogy magamról szinte meg is feledkeztem, szóval ezért kérdezem azt amit .
2013. jan. 6. 16:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. Évekig fent voltam, szinte az összes oldalon. Lett komolyabb kapcsolatom is, de futóak is tucatszám ...
2013. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én találtam párt az interneten, személyesen is kijöttünk.


De nem társkeresőn találtam.

Társkeresőkön sok a p.icsa és a legtöbb társkereső pénzes .. és a lányok szinte nem is válaszolnak megnéznek nem tetszik a fejed nekik és nem írnak vissza. Hacsak nincs kint a cuki fültágeszes füled vagy a vékony szőrtelen felsőtested ami nem hájas.. akkor visszaírnak.. de akkor meg tuti a személyiségedbe szeretnek bele...


De neten könnyebb keresgélni, de sehol sem könnyű találni párt... mert senki sem párkapcsolatot akar csak divatoskodni szeretnének, játszmázni, vitatkozni, cseszegetni a másikat


Én fiú vagyok, de amit írtam inkább az én szempontom volt.. és nem lányoknak szól.. ha lány vagy akkor bocsáss meg viszont légy óvatos társkeresőn, de általában egy-egy bemutatkozás sokat elárul az illető intelligenciájáról vagy bármiről egy profilkép is.... pl. "aki ismer az tudja milyen vagyok, aki nem az ismerjen meg, írjatok" ez a kedvencem :D

2013. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na meg az olyanok hogy, "nem tudom magamról írni, írj és akkor megismerhetsz"


akiben van annyi intelligencia, ész, _saját gondolatok_ az tud magáról írni... de általában ezek nagyon kevés emberben vannak meg ... főleg a saját gondolatok hiányoznak mindenkiből

2013. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
srác vagyok
2013. jan. 6. 16:34
 6/10 A kérdező kommentje:
ähm nem hangzik jól, akkor elég gyenge a színvonal nők terén a társkeresős oldalakon? Kellemetlen
2013. jan. 6. 16:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Én több évig próbálkoztam társkeresőn, de nem jött be.


Persze ettől még másnak bejöhet :)

2013. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ebben a modern világban teljesen elfogadható.
2013. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én valahogy felkerűltem egyre, hosszú történet, 20 éves vagyok, akkor még kevesebb voltam, és szinte naponta jött üzenet 40 éves férfiaktól, nőktől, és perverzektől, talán ha egy normális fiú írt rám. Ezért fel si adtam, hogy neten találok majd párt.
2013. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én így ismertem meg a férjem, és sok ismerősöm is talált így párt.

De ez már régen volt, most nem tudom mik vannak, a miénk már fizetős. Az iwiwen a csajok és pasik ingyenes, a húgom pl. ott ismerte meg a pasiját, és 2 éve együtt vannak.

2013. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!