Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit és hogy csináljak az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogy csináljak az első bulizásomon?

Figyelt kérdés

Még nem voltam diszkóban,és kicsit izgulok,meg félek..

Nem szoktam inni sem..de igyak addig amig ugy nem érzem hogy már nem félek táncolni,és hogy tudok is?

Elvileg bátyámmal,meg pár haverjával megyünk..Pénteken

16/F



2013. jan. 6. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ennyi idősen az lesz a jellemző, hogy jobban bírod a piát, mint fogod 5 év múlva. óvatosan az itallal, csak szép lassan titráld a szintet:)
2013. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bulizz?
2013. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha be mész köszönjél
2013. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bemész*
2013. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

heeh.."ha bemész köszönjél"

Mindenkihez oda megyek,és udvariasan bemutatkozok..:) xDD

2013. jan. 6. 20:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves első,nemhiszem,mert 2 doboz sör már megártott amikor ittam egyszer..(többet nem is ittam)
2013. jan. 6. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
nem sörre értettem, hanem a félre
2013. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog, legurítasz néhány sört meg töményet, idiótán mozogsz mint mások (akkor már úgyis azt hiszed tudsz táncolni), megqrsz egy-két csajt, másnap úgyse emlékszel az egészre.
2013. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SeoToX ***** válasza:

Igaza van az utolsó válaszolónak.

Szilveszterkor legurítottam én is pár töményet, meg más dolgokat is, és az egész éjszakát végig táncoltam ÚGY hogy soha életemben nem táncoltam még, és nem is tudtam róla hogy tudok:D Még piáért is táncolva mentem:D

2013. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!