Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy férfi először félreérthetetlen módon udvarolgat, aztán mikor már viszonoznád, akkor szinte eltűnik. Ha lányként veszed a lapot, és te is hagyod az egészet, akkor meg újrakezdi?

Figyelt kérdés
Csak én nem értem a férfiak mentalitását? Nyilván nem mindenkire érvényes ez, de nekem akkor is fura... azt gondolnád, lelépett, mert jobban megismerve téged, mégsem jössz be neki, aztán meg ha te "lankadsz", újrakezdi.

2013. jan. 6. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez olyan, hogy félreérthetetlenül udvarolgat... te meg le se szarod (bocs ha nem így van) akkor nem fog utána lelkesedni az ötletért annyira.
2013. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Rolam beszelsz? Ugy erzem...
2013. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem letett rólad, nem fog rád egy életen át várni
2013. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem így értettem. Már csomószor beszélgettünk arról, hogy kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak... én úgy érzem, én is jeleztem.
2013. jan. 6. 22:04
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

várj,az egészet rosszul látod!

tudodmmiért van ez, mert ti csajok belénk kodoltátok,hogy nem lehet titeket keresni,el kell tünni,mert ha nem az nyomulás-érted? igy nyilván egy férfi csak akkor tud udvarolni ha a lány keresi,mert ha magátol keresi a lányt akkor a lány lekoptatja azzal,hogy tul nyomulos....ezt az egész baromságot ti csajok találtáok ki,régen ilyen nem volt

2013. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan, bátortalan, félénk. Nem tudja mit akar. A szíve vagy az esze hajtja, de amikor odaér a célhoz megijed. Volt ilyen időszakom, és sok ilyen sráccal találkoztam már.
2013. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ebben a helyzetben vagyok. Elmondom hogy én azért hagytam az egészet a francba mert nem láttam hogy a csaj érdekelném. Hiába írtam neki bármit nem nagyon reagált rá. Akkor gondoltam hagyom az egészet, nem írok rá, erre rám ír-.-" Valószínüleg ez lehet veled is... 20F
2013. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
irj neki SMS-t, ne itt panaszkodj
2013. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek benne, hogy a párkapcsolatok egyensúlyának felborulásáért jórészt a nők a hibásak, ebben az esetben mégsem érzem igazságosnak. Nekem kifejezetten tetszik, ha egy fiú magabiztos, és tényleg képes a kezében tartani az irányítást, a gyeplőt. És ezzel szerintem ő is tisztában van. Amúgy sem az a beijedős fajta... Na, de az egészben az nem tiszta nekem, hogy ha már lelép, akkor egy idő után miért kezdi újra, amikor már én is letettem a dologról?
2013. jan. 6. 22:16
 10/18 anonim ***** válasza:

Miert nem veszed fel vele a kapcsolatot?


Miert?


Miert?

2013. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!