Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MELEG SRÁCOK! Heteros, átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MELEG SRÁCOK! Heteros, átlagos, férfias fellépésű MELEG pasiknál léteznek valamifajta apró, nem kirívó jelzések amikből mondjuk metrón, buszon, utcán egyértelműsíthető az illető hovatartozása?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bátrabb, akkor keresheti más srácokkal a szemkontaktust. De a legtöbb melegnél semmi külső jel nem utal a szexuális orientációjára.


26/F (meleg)

2013. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kevésbé bátor de bejössz neki, akkor megnéz magának, de szemkontaktusnál esetleg elvörösödik, efordítja a fejét.
2013. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 omba ***** válasza:
33%
Ne a metrón keresgélj!
2013. jan. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szexualitás nincs senkire se írva. Én se tudok semmilyen jelről. Rólam se szokta senki se megmondani, hogy meleg vagyok. Gyakran gondolok arra, hogy az utcán menet vajon hány olyan meleg illetve leszbikus mellett mentem el, akikről nem is sejtené az ember, hogy a saját nemét szereti.


23 meleg F.

2013. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincsenek törvényszerűen jelek , ezt amúgy egy úgymond meleg radarral lehet észrevenni de érdekes módon nem mindenkinél működik amit nem értek.
2013. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem működik mindenkinél, mert nem létezik az a radar...
2013. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!