Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány több pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány több pasival ismerkedik egyszerre?

Figyelt kérdés
Úgy értem párhuzamosan futtatva a szálakat.
2013. jan. 7. 14:23
1 2
 1/11 Patrik24 ***** válasza:
Szerintem a legtöbb igen, szerencsére kifogtam egy hatalmas kivételt, na ő nem, de szerintem ő erősíti a szabályt:D
2013. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amikor vki szingli, akkor igen, beszélget ezzel-azzal, amiből nem lesz mindből kapcsolat.. amikor talál egy megfelelőt, akkor sztem csak azzal:D nalam igy volt:)
2013. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én igen,és asi vagyok.Amíg valakivel nem csattan el legalább 1 csók,addig a többivel is foglalkozom.Szerintem egy csóktól már kapcsolat féleség van,mert hát kölcsönös a vonzalom.
2013. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem. De ha mégis akkor az a ribanc kategóriába tartozik. Amíg csak ismerkedik és eldönti, hogy melyikkel szeretne közelebbről is megismerkedni addig még belefér...
2013. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
már akkor is r.banc vki, ha ismerkedik?? anyám..
2013. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

5

Olvasd végig és értelmezd.... talán fog menni... bár nem gyakori itt a gyakorin...

2013. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem speciel rád értem, de biztos jön majd egy erkölcscsősz, aki úgy gondolja..
2013. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Soha nem szoktam egyszerre több férfival ismerkedni (akkor sem, ha nem volt csók).

Nekem ez egyszerűen nem menne, és nem érdekel, ki szerint hazudok. Ezen az oldalon úgyis nagy átlagban azért kérdeztek a lányoktól, hogy aztán ne higgyétek el, amit írunk.

2013. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes, ha egy lány több pasival ismerkedik egyszerre. Nem értem a kérdést. Pl. suliban vagy egyetemen, munkahelyen, akárhol, ahol egy lányt több pasi körülveszi, akkor miért ne ismerkedne többel is? Ez természetes dolog. A pasik is több csajjal ismerkednek. Aztán ha valamelyikkel úgy alakul, rájönnek, hogy kölcsönös a vonzalom, akkor randizni mennek stb., és jó esetben akkor már csak azzal az egyel foglalkoznak. Ez a nőnél és a férfiaknál ugyanígy van szerintem.

Persze ez nem mindenkire igaz. Mert ugyebár vannak fiúk,akik nem olyan társasági emberek, hogy ismerkedjenek, ugyanígy vannak ilyen lányok is. Szóval nem értem, mi érdekes vagy rendkívüli van ebben.

2013. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kavarjon egy lány több pasival, akkor se, ha még nem volt csók. Én fiú létemre nem vagyok olyan, hogy egyszerre több lánnyal kavarjak. Ez tipikusan gyengeségre utal, félnek egyedül lenni. Engem amúgy is zavar és azonnal abbahagyom az ilyen lányokkal a kommunikációt. Szerencsére már találtam magamnak megfelelő lányt, vele is úgy jöttem össze, hogy senki mással nem kavartam akkor.
2013. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!