Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van itt olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van itt olyan lány, aki szívesen ismerkedik ismeretlen fiúkkal facebookon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ha látjuk hogy hogy néz ki a másik és nem zsákbamacska az ismerkedés, akkor miért ne?
2011. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha látok képet, akkor talán igen. (már ha kapcsolat céljából érted ezt az ismerkedést.)
2011. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát most épp nincs kint profilképem, de aki ismerőseim közt van láthat képeket rólam
2011. okt. 16. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
HAHAHA. Nagy sz.art, mondj jobb viccet öregem. Amelett, hogy te is nagyon benézheted, mások is szintén. Szedd össze magad, és ne töketlenkedj próbálj meg ismerkedni élőben... Egyszer mindenkinek sikerülni fog, már csak a létfenntartás érdekében is.:D
2011. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
élőben is szoktam ismerkedni, de eddig egy csaj sem érdeklődött úgy irántam igazán, mint én iránta
2011. okt. 16. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés. Facen? Okké... Nem azé', de nekem barátnő kell, vagy ribanc? A valóságban ismerj emg egy rendes, okos lány, és ne a facen!
2012. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!