Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elküldjem ezt az smst? Szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldjem ezt az smst? Szükséges lenne! így szól : Akit érdekelsz, keres téged. Aki látni akar, talál rá időt. Aki akar téged, az megtalál. A többi csak kifogás.

Figyelt kérdés
Történet röviden: Megismerkedtem egy sráccal az elején közöltem vele, hogy még soha nem voltam szerelmes ( 19L 25 F) 5 találkozás ami csókmentes volt. Minden oké volt folyton ő keresett. Aztán ez megszűnt,2 hete már én írtam neki hozzátette, hogy azért nem keres mert így tul könnyű áldozat ( feltettem a kérdést és mi van ha én már megunom, hogy folyton keresem? Azt válaszolta akkor majd ő keres. ) előtte volt egy órás telefonbeszélgetés. Amin elmondta h fél egy újabb csalódástól és h nem mer megcsókolni fél h megütöm?! (érdekes) és megkérdezte belé tudnák-e szeretni. A válaszom: azthiszem. Aztán újra én felkerestem, van e kedve találkozni aztmondta igen de este már nem vette fel a telefont írt h mindjárt hív egy helyen volt. Nem hívott. ( azt mondta ne haragudjak nem hazudott elaludt) Másnap megint én kerestem írtam, hogy viszem a 7 éves unokahúgom moziba ha van kedve jöjjön el velem ez volt szombat este amire nem válaszolt. Azóta nem beszéltünk. Szóval ez az sms? érdemes elküldenem? én nem fogom keresni de rettenetesen idegesít h nem keres.
2013. jan. 7. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján egyet értek az sms szövegével és nem küldeném el.

25F

2013. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
küld el hátha veszi a lapot!
2013. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Minek, innentől kezdve csak önalázás. Duma az egész, nem akar téged, franc se tudja miért.

Inkább próbáld meg elfelejteni.

2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Bár közhely, és naponta 20x lehet látni fb -n küldd el nyugodtan, bár a leírtak alapján elég fura srác lehet ha 25 évesen ilyen döntésképtelen. Ja. és ne keresd ha tényleg akar valamit keresni fog, ha nem, akkor fölösleges rá költened az idődet. 33f
2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küldd el,egy ugyanilyen jellegű sms miatt nem jöttem össze egy pasival,pedig tényleg szerettem! :)
2013. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Egyáltalán ne keressem akkor?
2013. jan. 7. 21:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Az üzenet szövegében benne van a válasz. Ezzel csak megalázod magad. Hidd el, akkor fog majd keresni ő téged, amikor már rég le se fogod szarni. Miért aláznád meg te magad érte?
2013. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én nem keresném. Én nőként úgy gondolom, hogy a kapcsolat eljén még a pasinak kell többször keresnie a nőt, ha meg elkezdtek járni, ennek ki kell egyenlitődnie (azaz akkor már egyformán keresitek egymást).


25l

2013. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez mi a f...??? Felnőtt emberek úgy randiznak mint az ovisok????? Első randin kell a csók! Egyik hülyébb mint a másik!
2013. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kell az első randin csók. A legnagyobb baromság az egészben! Meg kell ismerni a másikat! Gondolj bele mekkora gödörben lennél ha még csók is lett volna ezek előtt.


Ne küldd el az sms-t inkább találkozzatok és kérdezd meg nyíltan hogy miatt akar.


avagy keress egy optimista pasit, aki nem a múltján rágodik!

2013. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!