Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem talál rám a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál rám a szerelem?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, mások szerint csinos, kedves ,inteligens, mégis rendre foglalt, otromba, vagy gyenge vagy nekem nem tetsző férfiakat fogok ki. Nem tudok beléjük szeretni? Miért van ez? Lehet valaha másképp?

2012. okt. 26. 23:23
1 2
 1/18 gelazso ***** válasza:
miért nem azokkal próbálod akik téged csinosnak, kedvesnek és ,inteligensnek tartanak?
2012. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Adj lentebb az igényeidből! Vagy várj a csodára... Köszpusz.
2012. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tudod a Remény hal meg utoljára majd rá találsz az igazira is eagyszer :)
2012. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj egy képet magadról privátban, utána beszélhetünk hogy kiderüljön tényleg igazak-e a felsoroltak.
2012. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

1) Szerintem tobbnek tartod magad mint ami vagy, ez a mai lanyoknal nagyon divatos ugy, hogy nem kell megijedni.

2) Lehet, hogy inkabb a belsot kellene nezd a kulso helyett...

2012. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nagyon elbújtál nem talál meg .
2012. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

1. A kedves, az nem belső tulajdonság? Tudom a jó tulajdonságaimat, és a rosszakat is azt is feltudom sorolni.

2. A férfiak szerinted csak belső alapján ítélnek?

3. Ha az túl nagy igény,hogy vonzódjak hozzá...akkor igen tényleg le kell adni.

Adtam esélyt olyannak is aki nem a külseje miatt tetszett, de nem lettem szerelmes. Nekem fontos, hogy férfi legyen, erős,és én nő lehessek mellette...

Miért nem ír valaki olyat ami tényleg segít? Lehet hülyeség volt bármit is kérdeznem.

A szépség relatív, én normális igényes nőnek érzem magam, sokan ezt jelzik vissza. Miért baj, ha nem utálom és becsmérlem magam?

2012. okt. 26. 23:39
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Na latod ezert nem fogsz ki normalis pasikat. Ilyen hisztis meg negativ kritikat nem turo csaj nekem se kene. Nem azt mondtam, hogy adj eselyt Quasimodonak, csak azt, hogy kicsit legy nyitottabb...
2012. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem a kritika a baj, de rögtön mindenki pár sor alapján túl beképzeltnek nyilvánít, soha életemben nem voltam nagyképű..

De biztos mindenki jó emberismerő itt.

2012. okt. 26. 23:46
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Járj el szórakozni, vagy nem tudom. Nőként könnyebb dolgod van. A saját korosztályom mind a 30 évesekre bukik, én már nem tudom mit kezdjek komolyan. 19/F
2012. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!