Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hölgyek! Ha a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ha a fiú, aki nagyon tetszik nektek és nagyon szeretnétek vele kapcsolatban lenni, ír nektek egy romantikus zenét udvarlásnak, vagy kegyeitek megnyerésért, tetszene, meghatna titeket?

Figyelt kérdés
Egyedi udvarlás lenne?
2013. jan. 7. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen.. :) hajrá!
2013. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen a 20. években
2013. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves ötlet, de manapság az álló farkadról illik képet küldeni.
2013. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszene:D
2013. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor azért néhány embernek tetszene, megnyugtató! :D
2013. jan. 7. 23:11
 6/13 anonim ***** válasza:
wow ez tényleg tetszene egy csajnak? o.O, sztem egy szinten van a szerelmeslevéllel, az meg általános iskolától már cinkes, ne érts félre, én is zenélek, de sztem ezt nem értékelnék
2013. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én itt nem 'süss fel nap' kategóriáról beszélek. Komoly, magas színvonalú darabról.

...nem is tudtam, hogy ma már mindenki tud zenét írni.

2013. jan. 7. 23:27
 8/13 anonim ***** válasza:
én sem arra gondoltam, tegyük fel, hogy régóta és intenzíven zenélek egy hangszeren, ugyan nem vagyok zeneszerző ha csak ezt érted zenélés alatt, de most h így mondtad a süss fel napot azt mondom, hogy minél komolyabb bonyolultabb zenét írsz annál kisebb megértésre számíthatsz, már ha ez egy lánynak nem csak a csöpögés megtestesítője
2013. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A cuki, kézzel írott szerelmeslevél mindig nyerő. :) Zenélés néha már sok. Majd ha szorosabb lesz a kapcsolatotok. :)
2013. jan. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nemigen hatna meg de ez az én defektem mivel cseppet se vagyok romantikus, ha a kiszemelt lány viszont a normál vagy a romantikus kategória biztos értékelni fogja
2013. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!