Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már egy jó ideje nincs barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy jó ideje nincs barátom és szeretnék valakit végre magam mellé de valahogy nem találok magamnak senkit. Hol érdemes ismerkedni ahol helyes fiúk is vannak esetleg?

Figyelt kérdés
16/l

2013. jan. 7. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
iskolában,moziban,kávézóban .... de főleg bulikban
2013. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
GyK-n.
2013. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Pusztán azért, hogy legyen valakid, nincs értelme járni valakivel. Éld az életed, aztán ha beleszeretsz valakibe, akkor járjatok.
2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 jól mondja, de ha van kedved csak úgy minden további nélkül is beszélgetni, akkor írhatsz bátran :P
2013. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld észrevenni a csúnya fiúkat is, akiknek van szívük. :D
2013. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj nekem :P ;)
2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Válaszoló25 ***** válasza:
én is gyakran teszem fel magamnak ezt a kérdést. én is szeretnék egy lányt akinek a belső is számít. örül egy virágnak vagy egy sétának...
2013. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nimloth válasza:

Bocs, de szerintem 16 évesen a tanulással törődj, ne a pasikereséssel.


21

2013. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
itt! írj! :D
2013. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is 16 vagyok! És én is ugyan ezen gondolkodtam .. De rájöttem , hogy ha jönnie kell akkor majd jönni fog , nem kell azon stresszelni hogy nincs barátod :) De ha meg akad olyan aki neked tetszik akkor inkább vele próbálj kialakítani bármit :) L/16
2013. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!